„airBaltic“ tęsia reguliarius skrydžius į Paryžių ir Miuncheną

Latvių oro linijų bendrovė „airBaltic“ pranešė apie netrukus prasidėsiančio šaltojo sezono planus. „airBaltic“ šiuo laikotarpiu planuoja pratęsti vasaros metu pradėtus tiesioginius, daugybę keleivių pritraukusius skrydžius iš Vilniaus į Paryžių ir Miuncheną. Bendrovė taip pat didina skrydžių krypčių skaičių, jų dažnumą ir kokybę iš pagrininio savo oro uosto Rygoje.

„airBaltic“ taip pat toliau iš Rygos skraidins į Tamperę (Suomija), Ženevą (Šveicarija) ir Geteborgą (Švedija). Latviai žada atnaujinti skrydžius populiariomis slidinėjimo kryptimis – į Veroną, Zalcburgą ir Popradą Aukštuosiuose Tatruose. Nuo 1995 metų gyvuojanti oro linijų bendrovė afišuoja, jog siūlo didžiausią skrydžių spektrą keliaujantiems verslo ir laisvalaikio tikslais į ir iš Baltijos šalių bei jų viduje.

„airBaltic“ didins skrydžių kiekį iš Rygos oro uosto į Prahą, Londoną, Hamburgą ir Varšuvą. Tolimųjų kelionių mėgėjams bus suteikta galimybė iš Latvijos sostinės pasiekti Jungtinių Emyratų perlu tituluojamą Abu Dabį. Jį „airBaltic“ keleiviai pasieks naujutėlaičiu „Bombardier CS300“ lėktuvu. Šiuo lėktuvu kol kas nėra skraidinusi jokia kita oro linijų bendrovė pasaulyje.

Bendrovė vykdo apie 4 000 skrydžių per mėnesį ir turi virš 50 tiesioginių skrydžių iš Vilniaus, Rygos ir Talino. 2014 ir 2015 metais „airBaltic“ buvo pripažinta kaip punktualiausia oro skrydžių bendrovė - vos 15,6 proc. skrydžių neįvyksta laiku. „airBaltic“ lėktuvų parkas - vienas naujausių Europoje. 47,2 proc. „airBaltic“ akcijų priklauso „Scandinavian Airlines“ (SAS), o likusi dalis – Latvijos valstybei.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.