Svaraus pastiprinimo sulaukusi „Hockey Punks“ rengiasi naujam sezonui

Viena iš stipriausių šalie ledo ritulio komandų Vilniaus „Hockey Punks“ įnirtingai ruošiasi naujam Lietuvos pirmenybių sezonui, kuris prasidės antroje rugsėjo pusėje. Dešimtą sezoną skaičiuosiantį klubą tarpsezoniu papildė pajėgūs žaidėjai - Lietuvos rinktinės vartininkas Simas Baltrūnas ir praėjusį sezoną Suomijos aukščiausioje lygoje rungtyniavęs Tadas Kumeliauskas.

Aukščiausiame lygyje rungtyniavęs T.Kumeliauskas taip pat ruošiasi sustiprinti ir jaunųjų ledo ritulio žaidėjų akademijos „Hockey Punks Academy“ trenerių štabą. 26 metų, iš Elektrėnų kilęs ledo ritulininkas dėl traumų virtinės nusprendė dėti tašką profesionalų lygoje. Per savo trumpą karjerą lietuvis spėjo tapti vienu geriausiu pastarojo dešimtmečio Lietuvos ledo ritulininku.

„Pastaruoju metu dėl traumos vis sezonus užbaigdavau ankščiau ir tęsti sportinės karjeros elitiniame lygyje negaliu. Ši sporto šaka nuo vaikystės buvo mano širdyje ir supratau, kad net jei ir negaliu žaisti – nenoriu nutolti nuo ledo ritulio. Kadangi didžiąją dalį savo karjeros praleidau užsienyje, turėjau progą susipažinti su įvairių trenerių sistemomis. Turbūt neužtektų rankų pirštų suskaičiuoti su kiek skirtingų trenerių man teko dirbti. Rungtyniaudamas elitiniame lygyje prieš aukščiausio lygio varžovus, išmokau daug naujo.

Neseniai sulaukiau pasiūlymo prisijungti prie „Hockey Punks“. Kadangi apie šią Vilniaus komandą esu girdėjęs daug gerų atsiliepimų ir puikiai pažįstu šios mokyklos trenerius, todėl ilgai negalvojęs sutikau dirbti kartu. Norėčiau pasidalinti savo sukaupta patirtimi ir žiniomis su vaikais Lietuvoje, bei duoti jiems tai, ko, galbūt, trūko pačiam būnant vaiku ir padėti „Hockey Punks“ išugdyti aukščiausio kalibro sportininkus“, – sako vienas geriausių pastarojo dešimtmečio Lietuvos ledo ritulininkų.

Geriausi T.Kumeliausko epizodai Suomijoje:

„Hockey Punks“ direktorius Šarūnas Kuliešius neabejoja, jog iš vienos stipriausių pasaulio ledo ritulio lygų atvykęs tautietis įneš naujų idėjų ir pozityvių pokyčių organizacijoje.

„Labai džiaugiamės, kad Tadas prisijungė prie „Hockey Punks“. Keturi aukščiausiame lygyje žaidę Lietuvos ledo ritulininkai yra Darius Kasparaitis, Dainius Zubrus, Mantas Armalis ir Tadas Kumeliauskas. Kaip žinote, Darius keturis sezonus atstovavo „Hockey Punks“ Lietuvos pirmenybėse, o dabar prisijungs ir Tadas. Pamenu jį, kuomet jau buvau šalies rinktinėje eilę metų, o jaunuolis tik debiutavo. Tuomet Tadas patiko ne tik žaidimu, bet ir savo elgesiu ir žmogiškosiomis savybėmis. Taigi, kai atsirado galimybė jį pasikviesti – nedvejojau nė sekundės. Dabartinė mūsų užduotis – sudėlioti viską taip, kad jo elitiniame lygyje įgytos žinios padėtų visiems klubo žaidėjams – nuo mažųjų „pankiukų“ iki vyriausiųjų“.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.