vilniuje.info

Vilniuje įrengtos pirmos Lietuvoje kalbančios perėjos

Vilniaus miesto savivaldybė, bendrovė „Lietuvos draudimas“ ir Vilniaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas pradėjo įgyvendinti saugaus eismo iniciatyvą „Apsaugok mane“, kuri yra naujiena visoje Europoje. Nuo šiol prie kelių sostinės perėjų bus įdiegtos kalbančios perėjos - pėsčiųjų dėmesį jiems einant per perėją, atkreips žinomi Lietuvos žmonės.

Saugumo akcija „Apsaugok mane“ Vilniuje veikia jau kelis metus ir kiekvienais metais pristato ne vieną originalią, tačiau naudingą naujovę, užtikrinančią saugumą kelyje. „Lietuvos draudimas“ ir sostinės savivaldybė vilniečiams artėjant rugsėjo 1-ąjai padovanojo 4 kalbančias perėjas. Priėjus prie jų, galima išgirsti muzikanto Marijono Mikutavičiaus ir laidų vedėjos Rūtos Mikelkevičiūtės balsus.

Vilniaus miesto savivaldybė artėjant rugsėjui jau pažymėjo net 95 mokyklų gatves su įspėjamuoju ženklu prie perėjų „Apsaugok mane“. Savivaldybės atstovai taip pat artėjant tamsiajam sezono metui, planuoja išdalinti per 7 000 atšvaitų moksleiviams. „Lietuvos draudimas“ savo ruožtu pažadėjo nuo pat rugsėjo pirmosios vienam mėnesiui nemokamai appdrausti visus per perėjas Lietuvoje einančius moksleivius. Įvykus nelaimei, moksleivio tėvams tereiktų iš karto susisiekti su draudėjais. Draudimo suma kiekvienam moksleiviui - 5 000 eurų.

Vilniuje kalbančios perėjos įrengtos – prie Jono Basanavičiaus progimnazijos S. Konarskio g., Žvėryno gimnazijos Sėlių g., Antakalnio progimnazijos Antakalnio g. ir viena centre, šalia Pilies ir Barboros Radvilaitės gatvių susikirtimo. Projekto įgyvendinimu pasirūpino lietuvių inžinerinių konsultacijų įmonė „Eksertus“.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Prašome rašyti konstruktyvų, pagrįstą ir informatyvų tekstą tik iš savo patirties.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti