Naujuosius metus kviečia sutikti trečiojo dešimtmečio vakarėlyje

Dar tik įpusėjus lapkričiui, o už lango dažnai pliaupiant lietui, retas gali pasigirti užplūdusia šventine nuotaika ar didžiųjų švenčių laukimu. Vis dėlto norintys atšvęsti vieną triukšmingiausių metų švenčių įsimintinai, jau dabar turėtų planuoti Naujųjų metų išvakares.

Trumpam grįžti į stebuklų, meno, satyros amžių ir Naujuosius metus atšvęsti trečiojo dešimtmečio stiliumi siūlo muzikinis teatras „Legendos klubas“. Čia prabanga tviskanti „Didžiojo Getsbio" tema damoms pasiūlys pasipuošti išskirtinėmis minėtojo laikotarpio suknelėmis, o vyrams įsijausti į džentelmenų vaidmenį.

Vakaro svečius linksmins profesionalūs vedėjai „Dvyniai“, nestokosiantys nuotaikingų žaidimų, prizų bei siurprizų, o įsimintiniems naujametiniams šokiams pakvies grupė „Crazy Crow“.

Naujametinėmis vaišėmis šį ypatingą vakarą rūpinsis profesionalus šefas, todėl visą šventę galėsite mėgautis nuostabaus skonio maistu – vieno kąsnio užkandžiais, salotomis, šaltais ir karštais patiekalais, tortu, vaisiais, įskaičiuotais į bilieto kainą. Šventiniais gėrimais pasimėgauti pasiūlys dvidešimtųjų romantika pulsuojantis klasikinių kokteilių baras.

Šventės durys, prie kurių svečių lauks putojantis vynas ir fotografas, bus atvertos gruodžio 31d. 20 val., o vakaro programos pradžia numatoma gruodžio 31 d. 21 val. Vakaro kaina su programa ir vaišėmis – nuo 69 iki 89 eurų asmeniui.

Daugiau informacijos susidomėjusiems bus suteikta telefonu 861010762 arba el.paštu judita@legendosklubas.lt.

2004 m. Vilniuje atsidaręs muzikinis klubas „New York Club", 2016 metais patyrė virsmą ir tapo „Legendos klubu". Ir toliau savo seniems ir naujiems gerbėjams pristato aukšto lygio šou programas, teatrinius projektus bei išskirtinius vakarėlius. Retro stiliumi įrengtas bei teatro dekoracijomis papuoštas klubo interjeras, erdvių įvairovė sukuria klubo svečiams jaukią ir tuo pačiu intriguojančią aplinką. Sceninių renginių įvairovė ir aukšto lygio klubinė kultūra yra skirta kuo platesnei, tačiau gerą skonį turinčiai publikai.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.