Gruodžio mėnesio horoskopas. Šaulys

Šauliams gruodžio mėnuo taps pereinamuoju laikotarpiu. Planetų judėjimas nulems tai, kad prioritetine gyvenimo dalimi taps jūsų vidinės problemos, tuo tarpu profesiniai tikslai ir siekiai nusistums į antrą planą. Namų laimė ir emocinė pilnatvė taps svarbesnėmis gyvenimo sritimis nei karjeros plėtra. Jūs nukreipsite savo energiją tam, kad pagerintumėte šeimos laimę. Tačiau tai nereiškia, jog Šauliai nustos augti. Šiuo metu tiesiog derėtų pailsėti nuo nutrūktgalviško skubėjimo ir bandymo užkopti kuo aukščiau. Pasinaudokite turimais socialiniais kontaktais. Kitų žmonių pagalba bus labai svarbi šiuo laikotarpiu visose gyvenimo srityse. Bendradarbiavimas bus vienas būtiniausių dalykų šį mėnesį.

KARJERA

Gruodžio mėnesio astrologinės prognozės numato, jog kad ir kiek dėmesio iš Šaulių pareikalaus namų bei šeimos reikalai, profesinėje srityje jūs vis tiek nesustosite augti. Kruopštumas ir atsidavimas darbui atneša sėkmę ir visos ateities karjeros perspektyvos bus jūsų pusėje. Šaulių profesinė patirtis ir emocinė jėga galų gale atsiskleis ir padės suklestėti. Tiesa, gal ne taip greitai kaip norėtųsi, tačiau užtikrintai ir be konkurencijos. Jei vadovaujate nuosavam verslui, pajamas galite padidinti per užsienio projektus.

MEILĖ

Gruodis Šauliams bus itin tinkamas laikas meilės srityje. Trauksite aplinkinius savo visapusišku žavesiu. Tuo pasinaudoję sudarysite sau daugybę galimybių įsitraukti į aistringus santykius. Tačiau iš galvos gali neiškristi mintis dėl jausmų tikrumo ir nuoširdumo. Įsipainiosite abejonių voratinklyje. Jei esate susituokęs arba sukūręs ilgalaikius santykius Šaulys, visi jau ilgą laiką slėgę su šeima susiję klausimai bus atsakyti iki gruodžio antros savaitės. Po to ramiai ir meiliai riedėsite romantišku ir saugiu partnerystės keliu.

70 peržiūrų liepos mėn.
Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.