Gruodžio mėnesio horoskopas. Ožiaragis

Ožiaragių paskutinį 2017-ųjų metų mėnesį laukia ypatingai harmoningas ir taikus laikotarpis. Rasite laiko bei jėgų viskam – nuo darbo iki šeimos ir vidinės ramybės. Visos gyvenimo sritys papildys viena kitą. Harmonija namuose ir jausmuose padės pasiekti gerą profesinį augimą, o sėkmė karjeros pusėje ir meile sklidini artimieji atneša vidinę pusiausvyrą ir pilnatvę. Norėdami tai patirti, Ožiaragiai privalo gruodžio mėnesį savo dėmesį ir rūpestį išdalinti vienodomis dalimis. Tiesa, tam kiek sukliudyti gali noras būti drąsiu ir nepriklausomu. Tačiau, jei pajėgsite tai suvaldyti ir tinkamai panaudoti, pasieksite neįtikėtinų rezultatų. Be to, šį mėnesį jausite padidėjusį dvasingumą. Galbūt tai bus susiję su artėjančiomis didžiosiomis metų šventėmis. Vienaip ar kitaip, įsileiskite į save tikėjimą, užsiimkite meditacija, didinkite dvasinį sąmoningumą. Svajonės ir intuityvūs gebėjimai parodys kaip elgtis toliau.

KARJERA

Šiuos metus Ožiaragiai pabaigs fanfaromis. Karjeros ir verslo plėtra bus nesustabdoma ir neįtikėtinai sėkminga, jei tik pajėgsite susikurti emocinį laimės pagrindą. Jei jausitės laimingu viduje, pasinaudodami šia jėga galėsite ir kalnus nuversti. Dar viena maloni žinia – žvaigždės šį mėnesį paskatins jūsų finansinę gerovę.

MEILĖ

Meilės srityje Ožiaragių paskutinį šių metų mėnesį laukia tikros linksmybės. Jei esate vienišas, pastebėsite daug atsiveriančių galimybių užmegzti romantiškus santykius. Tačiau giliai viduje žinosite, jog prie nieko rimto tai neveda, bet tam kartui jausite susidomėjimą ir norą tiesiog linksmai praleisti laiką. Didesnė tikimybė sutikti partnerį ar partnerę ilgalaikiams santykiams bus mėnesio pabaigoje. Jei jau turite antrąją pusę, šį mėnesį praleisite itin šeimyniškai ir jaukiai, galbūt netgi suprasite, jog esate pasirengę tėvystei.

108 peržiūros liepos mėn.
Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.