Konkursas „Vilniaus miesto pamokų žemėlapis. Patirk Vilnių“

Vilniaus švietimo pažangos centras skelbia konkursą „Vilniaus miesto pamokų žemėlapis. Patirk Vilnių“. Tikimasi, kad šis konkursas paskatins mokytojus vesti pamokas kitose erdvėse, kurti ir dalytis gerąja patirtimi, didins mokinių motyvaciją, domėjimąsi artimiausia aplinka, ugdys praktinius, tyrinėjimo gebėjimus, kūrybiškumą.

Konkurse gali dalyvauti visų mokomųjų dalykų bendrojo ugdymo mokyklų mokytojai ir įvairias edukacines programas mokiniams rengiantys specialistai. Konkursinius darbus gali rengti vienas asmuo arba asmenų grupė.

Asmenys, norintys dalyvauti konkurse, privalo registruotis iki šių metų gruodžio 8 d. (įskaitytinai) .

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.