Savaitgalį Vilniuje vyks Rytų Europos moterų krepšinio lygos turas

Jau šį šeštadienį ir sekmadienį Vilniuje vyks Rytų Europos krepšinio lygos turas (EEWBL), kuriame savo sirgalių palaikymo tikisi Vilniaus „Kibirkšties“ komanda. Dvi dienas rungtynės vyks „Lietuvos ryto“ arenoje, o žiūrovams įėjimas nemokamas.

EEWBL ture Vilniuje be „Kibirkšties“ komandos dalyvaus Minsko „Horizont“ iš Baltarusijos, Liepojos „Papirs“ ekipa iš Latvijos ir Apeldoorno „FSG Royal Eagles“ komanda iš Olandijos.

Vilniaus „Kibirkštis“ (Lietuva):

6 pergalės ir 2 pralaimėjimai Lietuvos moterų krepšinio lygoje, 3 vieta turnyro lentelėje

„Kibirkšties“ komanda spalio mėnesį neklupo ir pasiekė tris pergales namuose, kai nugalėjo Klaipėdos „Fortūną“, Kauno rajono „Sirenas“ ir Ukmergės „Vilkmergę“ bei iškovojo 2 pergales išvykoje, kai įveikė „Šiaulių-Universitetą“ ir Kauno „Aistes-LSU“.

Lapkričio mėnuo taip pat pradėtas pergale mače su šiaulietėmis, tačiau vėliau sekė dvi iš eilės nesėkmės – pralaimėta Marijampolės „Sūduvos“ ir Klaipėdos „Fortūnos“ komandoms.

Tiesa, vilnietės šį sezoną dar nepralaimėjo namuose ir šventė 4 pergales iš tiek pat galimų.

Minsko „Horizont“ (Baltarusija):

5 pergalės ir 5 pralaimėjimai Baltarusijos krepšinio lygoje, 4 vieta turnyro lentelėje

„Horizont“ klubas sezoną pradėjo 5 pergalėmis per 6 rungtynes, tačiau lapkritis nesusiklostė taip kaip tikėjosi komandos treneriai. „Horizont“ klubas du kartus nusileido Minsko „Cmoki“ krepšininkėms ir du sykius pralaimėjo Gardino „Olimpia“ ekipai.

Apeldoorno „FSG Royal Eagles“ (Olandija):

5 pergalės ir 3 pralaimėjimai Olandijos krepšinio lygoje, 3 vieta turnyro lentelėje

„Ereliai“ sezoną pradėjo dviem nesėkmėmis šalies čempionate, tačiau vėliau komanda įgavo geresnę sportinę formą ir laimėjo paskutines ketverias Olandijos čempionato rungtynes bei įsitaisė pirmoje turnyro lentelės pusėje.

Liepojos „Papirs“ (Latvija):

9 pergalės ir 2 pralaimėjimai jungtinėje Latvijos-Estijos lygoje, 2 vieta turnyro lentelėje

„Papirs“ komanda šį sezoną laimėjo visas 6 namuose žaistas rungtynes, tačiau nors pralaimėjimą Rygos TTT komandai galima buvo prognozuoti, tai nesėkmė mače su RSU klubu buvo tikrai netikėta. „Papirs“ problemų turėjo ir dar vienose rungtynėse, tačiau jas išgelbėjo Sabine Lipe metimas paskutinėmis sekundėmis.

Rungtynių tvarkaraštis:

12-02 11:30 val. Liepojos Papirs (Latvija) – Minsko Horizont (Baltarusija)

12-02 14:00 val. Vilniaus Kibirkštis (Lietuva) – Apeldoorno FSG Royal Eagles (Olandija)

12-03 12:00 val. Apeldoorno FSG Royal Eagles (Olandija) – Liepojos Papirs (Latvija)

12-03 14:30 val. Vilniaus Kibirkštis (Lietuva) – Minsko Horizont (Baltarusija)

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.