VGTU kviečia į naktinį tinklinio turnyrą

Vilniaus Gedimino technikos universiteto Sporto ir meno centro Sporto skyrius gruodžio 8 dieną (penktadienį) kviečia visus į nemokamą tinklinio turnyrą, kuris prasidės 20 val. adresu Saulėtekio al. 28. 

Reikia pasirūpinti patogia sportine apranga bei avalyne. Organizatoriai prašo komandų pasirūpinti vienspalvėmis aprangomis. Išankstinė komandų registracija vyks iki gruodžio 7 d. 14:00 val. el. paštu sportas@vgtu.lt

Užsiregistravusi komanda, varžybų dieną turi atvykti (visa komanda arba komandos atstovas) 19:30 val. ir patvirtinti savo dalyvavimą (prie varžybų sekretoriato). Kiekvienas dalyvis prieš pradedant žaisti varžybas, turi pasirašyti paraiškoje.

Turnyre dalyvaus Vilniaus Gedimino technikos universiteto studentai ir darbuotojai bei Inžinierinio licėjaus moksleiviai ir darbuotojai. Komandoje galima registruoti iki 8 žaidėjų. Komandoje gali žaisti vienas VGTU rinktinės narys. Komandos gali būti mišrios. Varžybų sistema priklausys nuo komandų skaičiaus.

Komandos prizininkės bus apdovanotos asmeniniais prizais ir diplomais.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.