Lai Kalėdų karštinė prasideda: netikėti faktai apie filmą „Vienas namuose“

Sulig pirmąja gruodžio diena kiekvieno žmogaus atmintis norom nenorom iš savo saugyklų ima traukti gal jau kiek pabodusias, tačiau klasika tapusias kalėdines dainas. Ir nieko čia keisto. Juk jos jau kone mėnesį persekioja mus visur. Tačiau Kalėdos nebūtų Kalėdomis nei roko, nei repo, nei tylos apsupty. Lygiai taip ir su filmas. Daugelis jų kiekvienais metais sugrįžta į televizijos ekranus ir nuneša mūsų mintis į prisiminimus bei dovanoja šventinį jaukumą. Viena tokių kino juostų – tikrų tikriausia Kalėdų klasika tapęs filmas „Vienas namuose“, Lietuvoje kasmet prie televizorių susodinantis daugybę senų ir naujų gerbėjų. Jei esate vienas iš jų, tai jums patiks netikėti faktai, kuriuos atrinkome ir aprašėme, norėdami šiandien visus vilniečius pasveikinti su žiemos pradžia.

1. Macaulay Culkino dubleris buvo 30 metų vyras

Ko gero nei vienas režisierius ar juo labiau tėvai nesutiktų, kad jų devynerių metų sūnus filmavimo metu atliktų pavojingus triukus. Tačiau filmo „Vienas namuose“ scenarijus reikalavo, jog pagrindinis istorijos veikėjas Kevinas McCallisteris daugybę kartų rizikuotų gyvybe ar sveikata. Bet galite būti tikri – jei matote pro langą iššokantį Keviną, tai ten tikrai Larry Nicholas, 30 metų kaskadininkas.

2. Protestuojantys lenkai

Vis artėjant šventėms turbūt dažnai girdime su tam tikra nepasitenkinimo gaidele skambančią frazę „Ir vėl „Vienas namuose“ rodo...“. O štai Lenkijoje 2010 metais vienas pagrindinių televizijos kanalų nusprendė neberodyti „Kevin sam w domu“. Visa ši situacija baigėsi protestu socialiniuose tinkluose. Byla buvo išspręsta žiūrovų naudai ir kitais metais Lenkijoje šis filmas sulaukė milžiniškos 5 milijonų žiūrovų auditorijos, sumušusios visus šalies žiūrimumo rekordus.

3. Nelaukta sėkmė

Filmavimo metu nei vienas iš komandos narių net nesusimąstė, kad jie kuria ateities Kalėdų klasiką. Kai kurie pagrindiniai aktoriai numodami ranka netgi peikė scenarijų. Tačiau nelaukta sėkmė aplankė iškart – 1990 metais lapkritį kino teatruose pasirodęs filmas repertuaruose buvo laikomas iki pat Velykų. Ir iki šiol tai yra daugiausiai pelno atnešusi komedija JAV. O „Home Aloned“ netgi tapo Holivudo veiksmažodžiu, kuris reiškia, kad filmas neturėjo galimybės patekti į top‘ų viršūnes dėl kito geresnio filmo.

4. Scenarijaus klaida

Turbūt atsimenate, kaip Kevino mama nesėkmingai bandė prisiskambinti sūnui, po to, kai kieme nuvirtęs medis nutraukė namų telefono liniją? O ar atsimenate, kaip tą patį vakarą išalkęs Kevinas telefonu užsisako picą ir įsibrovus banditams surenka pagalbos telefono numerį?

5. Saldaininės šukės

Daniel Sternas, dar žinomas kaip banditas Marvas, kai kurioms sudėtingesnėms scenoms dėvėjo gumines kojas. Tačiau kai įlipęs pro langą basomis užšoko ant sudaužytų stiklinių Kalėdinių papuošimų, aktoriaus kojos buvo tikrų tikriausios. Tiesiog eglutės žaisliukai buvo pagaminti iš saldaininio stiklo. Taip, aktoriui nesukeliant skausmo, buvo išlaikytas kvapą gniaužiantis dūžtančių bei kojomis traiškomų stiklinių dekoracijų garsas.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.