Kviečia į intriguojančią kelionę senojo Vilniaus požemiais

Jau rytoj leiskitės į intriguojančią kelionę laiku senojo Vilniaus požemiais. Nustebsite, kiek daug netikėtų atradimų, paslapčių ir stebuklų slepia požeminis pasaulis. Norintys su jais susipažinti, šeštadienį 10.30 val. laukiami ant Vilniaus Katedros Varpinės laiptų.

Ekskursiją pradėsite nuo turtingiausių ir įspūdingiausių Vilniaus Katedros požemių, ten pamatysite, kur ir kaip buvo laidojami Lietuvos galingiausieji, kur stovėjo pirmoji Katedra ir kas jai nutiko, sužinosite, kokios mįslės gaubia Vytauto Didžiojo kapą ir kokio stebuklo dėka Katedros požemiuose išliko karališkieji palaidojimai, kuris valdovas Katedros požemiuose „paliko” savo širdį ir kur paslėptos karališkosios brangenybės. Turėsite išskirtinę galimybę savo akimis pamatyti seniausią freską Lietuvoje bei išgirsti neįtikėtiną jos atradimo istoriją. Be abejo, aplankysite ir legendinės gražuolės Barboros Radvilaitės amžino poilsio vietą, sužinosite, kaip iš tiesų atrodė gražiausia XVI a. Europos moteris ir kas pasiglemžė karalienės gyvybę.

Ekskursijos metu taip pat aplankysite Šv. Kazimiero koplyčią, saugančią šventojo karalaičio Kazimiero Jogailaičio palaikus. Pati koplyčia pelnytai vadinama vienu gražiausių baroko paminklų Lietuvoje. Ekskursiją tęsime Gintaro galerijoje-muziejuje, kur pamatysite, kaip prieš 50 mln. metų formavosi gintaras, kokių spalvų jis būna ir kaip mūsų protėviai gintaru papirkinėjo dievus. Taip pat sužinosite paslaptį, kaip atskirti tikrą gintarą nuo padirbto. Na, o galiausiai apsilankysite viename iš Pilies gatvės namų, kur šiandien įsikūręs Marijos ir Jurgio Šlapelių muziejus, rūsiuose, kur pažinsite daug kitų požeminio miesto slėpinių.

Lankomi objektai:

- Vilniaus Katedros požemiai;

- Šv. Kazimiero koplyčia;

- Gintaro galerijos-muziejaus rūsiai;

- Šlapelių namų-muziejaus rūsiai.

Ekskursijos kaina:

Kaina asmeniui - 7Eur (tik perkant bilietą internetu), vietoje galima atsiskaityti tik grynaisiais ir yra taikomas 1 EUR aptarnavimo mokestis.

Kaina moksleiviams - 4Eur, vaikams iki 7 m. ekskursija – nemokama.

Į kainą įeina gido paslaugos. Papildomai muziejaus lankymas kainos 5Eur (3 Eur moksleiviams, studentams ir senjorams).

Daugiau informacijos rasite ČIA.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.