Vilniuje sukčiai iš žmonių išviliojo per 3 tūkst. eurų

Vilniuje penktadienį sukčiai iš žmonių išviliojo per 3 tūkst. eurų.

Kaip pranešė Vilniaus apskrities policija, penktadienį, apie 13val. telefoniniai sukčiai, paskambinę į Antakalnio gatvėje esančių namų stacionarų telefoną, prisistatę policijos pareigūnais, apgaulės būdu pateko į minėtą butą, iš kur pavogė 800 eurų.

Tarp 17.30–18 val. Žirmūnų gatvėje esančiame bute apgaulės būdu iš 1940 metais gimusios D. B. buvo išviliota 500 eurų.

Apie 19 val. Vilniuje, Žirmūnų gatvėje esančiame bute iš D. B., gimusios 1941 metais, apgaulės būdu buvo išvilioti 140 eurų grynaisiais pinigais, trys auksiniai žiedai, trys auksinės grandinėlės, auksinis pakabukas, kurių vertė apie 300 eurų.

19 val. Architektų gatvėje į namus atvykęs nepažįstamas asmuo paėmė iš B. B., gimusios 1928 metais, pinigus patikrinimui ir pasišalino. Padaryta turtinė žala 1530 eurų.

3 peržiūros liepos mėn.
Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.