vilniuje.info

Vilniečiai prie eglutės rinksis su augintiniais

Dar prieš keletą dienų sostinė įžiebė savo žaliaskarę, į  kurios įžiebimo šventę sugužėjo ne tik vilniečiai, bet ir šeimos iš visos Lietuvos. Vis dėlto garantuojame, kad dalis jūsų šeimos narių žibančios sostinės eglutės dar pamatyti nespėjo. Todėl jau šį šeštadienį (gruodžio 16 dieną) 12 val. visi, laukiantys Šv. Kalėdų, kviečiami susitikti prie ryškiosios Vilniaus eglės, o svarbiausia - kartu atsivesti ir savo keturkojus šeimos narius.

Jau antrus metus VšĮ „Gyvūnų gerovės iniciatyvos“ ir „Mars Lietuva“ organizuoja renginį „Parodyk augintiniui eglutę“. Žinome, kad mylite gyvūnus, tad kviečiame nepalikti jų namuose, ateiti į šventę kartu ir nusifotografuoti prie specialaus stendo. Nusifotografavusių nuotraukos bus patalpintos mūsų organizatorių Facebook paskyroje ir ten rinks visų mūsų patiktukus. Tikslas – surinkti patiktukų kuo daugiau! Kiek jų bus surinkta, tiek maisto porcijų prieglaudų gyvūnams padovanos gyvūnų ištikimieji draugai „Mars Lietuva“. Šventės svečiai bus vaišinami karšta arbata, o jų keturkojai draugai – skanėstais.

Patikėkite, kartu mes galime labai daug! Pernai buvo surinkta 7400 patiktukų, tad tiek maisto porcijų buvo padovanota tikrų namų laukiantiems gyvūnams.

Laukime Šv. Kalėdų visi kartu, darydami gerus darbus! Ir kaip ir kiekvienais metais nepamirškite, kad gyvūnas – ne kaspinu perrišta dovana. Jis ištikimas draugas ir kompanionas.

Praeitų metų šventės akimirkas rasite ČIA.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Prašome rašyti konstruktyvų, pagrįstą ir informatyvų tekstą tik iš savo patirties.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti