Šv. Kalėdų dvasia pasklis Sapiegų parke

Jau šį savaitgalį vilniečiai kviečiami į trečiąją žiemos mugę Antakalnyje – „Kalėdos Sapiegų parke“! Vienos dienos mugė vyks gruodžio 9 d., šeštadienį, 12.00-18.00 val., Sapiegų parke ir Miesto Laboratorija patalpose. Mugėje savo gaminamus daiktus pristatys Antakalnio gyventojai ir kiti kūrėjai, antrus metus iš eilės veiks ir speciali vaikų mugė.

Miestiečiai šiame renginyje visi kartu bus kviečiami pajusti kalėdinę Sapiegų parko dvasią ir iš arčiau susipažinti su kūrėjais bei įsigyti jų darbų. Miesto Laboratorija patalpose veiks kavinė, kur šventės dalyviams bus pasiūlyta ne tik išgerti puodelį žolelių arbatos ar kavos, bet ir pasivaišinti pietumis.

Antakalnio seniūnijos patalpose veiks kultūrinė programa, kurią pristatys Žalianamis - atviras jaunimo centras .

RENGINIO PROGRAMA

Susitikimas ir pokalbis apie Kalėdų eglę su Pasimatuok eigulio kepurę;

Kalėdinė šventė antakalniečiai-antakalniečiams (seniūnijoje):

12.00-14.00 val. kalėdinės dirbtuvėlės

14.00-16.00 val. jaunųjų autorių koncertas

Vaikai, norintys pardavinėti savo darbelius, gali registruotis į vaikų mugę. Registracijai siųskite el. laišką renginiai@miestolaboratorija.lt, temoje įrašykite - VAIKŲ MUGĖ.

Mugės organizatoriai laukia ir savanorių, kurie padėtų pasiruošti šventei ir pačios šventės metu. Norintys prisidėti kviečiami susisiekti el. paštu labas@miestolaboratorija.lt.

Mugę organizuoja bendruomenės edukacijos centras Miesto Laboratorija, talkina Antakalnio seniūnija ir Asociacija Antakalniečių Bendruomenė, Vilniaus miesto savivaldybė ir Vilniaus Tech parkas.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.