Senjorai kviečiami praleisti sekmadienį kitaip

Šį sekmadienį sostinės senjorai kviečiami praleisti kitaip. Gruodžio 10 d. Vilniaus menų fabrike „Loftas“ vyks unikalus Naujamiesčio bendruomenei skirtas nemokamas renginys „Naujamiesčio dienos: Senjorų sekmadienis“.

Senjorams skirtoje dienoje ypatingas dėmesys numatomas pensininkų laisvalaikio užimtumui. Senjorų visą popietę lauks nuotaikingos pramogos: nuo grojimo būgnais pamokų ir retro šokių su profesionaliais mokytojais!

Renginys NEMOKAMAS!

PROGRAMA:

- 14 val. atversime duris (įėjimas per pagrindinės LOFTO duris).

- 15 val. vyks perkusijos studijos Afrikos būgnai pasirodymas, kuriame visi galės išmokti groti su nepakartojamu ir vienu populiariausiu Mandinka tautos muzikiniu paveldu – „djembe“ būgnais! „Vieni grojimo būgnais subtilybes perpras labai greitai, kiti išmoks groti tik įdėję šiek tiek pastangų, tačiau kiekvienas turės galimybę pabandyti sukurti muziką – užburiančią, užvedančią arba atpalaiduojančią, bet svarbiausia – individualią“, – teigia „Afriko būgnų“ atstovai.

- 16 val. Naujamiesčio seniūnijos senjorų menų kolektyvų pasirodymas. Dalyvaus: Vilniaus bočių Naujamiesčio skyriaus linijinių senovinių šokių kolektyvas „Rudens žiedai“ (vadovas Vladimiras Organovas), moterų ansamblis „Vaivora“ (vadovė Rita Jurgaitienė), vyrų trio (vad. Rita Jurgaitienė), skaitovė Rita Aukstelienė. Svečiuose Lazdynų skyriaus skaitovė Emilija Skrebienė.

- 17 val. retro šokiai su folkloro kapela Ratilai !

+ Kava ir sausainiai!

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.