Ar tikrai žmonija pasiruošusi susitikimui su ateiviais?

Kad ir kaip toli keliautų žmogus, jis vis tiek išliks toks menkas ir jaunas, lyginant su mūsų planeta, o ką jau kalbėti apie visą visatą, kurios amžius siekia apie 13,8 mlrd. metų. Tuo tarpu seniausi mūsų protėviai gyveno vos 0,36 procentų visatos amžiaus. Kai kurie ekspertai mano, kad būtent jaunas žmonijos amžius yra priežastis to, jog vis dar nesame pasiruošę kontaktui su ateiviais.

Apskritai, egzistuoja šimtai ar net tūkstančiai teorijų, kodėl kiti visatos gyventojai mums dar nėra pažįstami. Vienos jų skelbia, jog ateiviai stebi ir prižiūri mus lyg kokį zoologijos sodą, laukdami, kada būsime pasiruošę susitikimui. Dar kiti spėjimai teigia, jog likusioje visatos dalyje apskritai jokia gyvybė neegzistuoja.

Visame pasaulyje vyksta įvairios konferencijos, vaizdo įrašų ar fizinių objektų, susijusių su neatpažintais skraidančiais objektais (NSO), tyrinėjimai, kuriuos atlieka savo srities žinovai, vadinami ufologais. Per daugelį metų įvairius NSO tyrimus atliko vyriausybės, nepriklausomos grupės ir mokslininkai, tačiau ufologija, kaip mokslas, vis dėl to nebuvo pripažinta ir yra laikoma pseudo mokslu.

Lietuvoje taip pat turime garsių ufologų, pasak kurių šalies padangėse žmonės gana dažnai mato NSO, juos fotografuoja ar filmuoja. Tačiau oficialių duomenų apie tai nėra, nes į šiuos įvykius mūsų tautiečiai niekuomet nežiūrėjo rimtai, jie nebuvo nuolatos registruojami ar kitaip dokumentuojami. Viskas, ką šiuo metu galime rasti, tai vos keletas nuotraukų internetinėje erdvėje, kurios labiau primena prastai sužaistą fotošopo partiją.

Tiesa, pasikapsčius giliau, atrandame gana įdomių detalių, tokių kaip uždokumentuotas britų piloto raportas, skelbiantis, jog 1976 metais, skrendant virš Lietuvos teritorijos, jis sutriko pamatęs ypatingai ryškią akinančią šviesą, sklindančią iš pastovaus šaltinio, esančio kiek žemiau lėktuvo šone.

Panašių istorijų apie neaiškios kilmės stulbinančio ryškumo šviesos šaltinius ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje, interneto sraute randame ir daugiau, tačiau jų tikrumu negalime būti įsitikinę. Lygiai taip pat kaip ir kalbant apie pagrobimų istorijas, kurios labiau tiktų tik vaikų pagąsdinimui. Dauguma jų primena daliai pasaulio gyventojų būseną, kuomet žmogų ištinka miego paralyžius. Tad tikėtina, jog, kol šis terminas nebuvo plačiai paplitęs, žmonės, pabudę iš bauginančios būsenos nesuprasdavo, kas su jais ką tik įvyko. Šios istorijos būdavo pasakojamos kaimynams, vėliau - temą atitinkančiuose forumuose internete, o tuo viskas ir užsibaigdavo. Tačiau visgi Lietuvoje būta atvejų, kurie nuskambėjo per visą šalį. Tarkime 1992 m. įvykis, kuomet kunigas Bronislavas Paltanavičius teigė pasisvečiavęs ateivių skraidančiame laive ir netgi jų planetoje.

Kalbant apie visame pasaulyje plačiai paplitusius NSO istorijas, viena įdomiausių yra apie garsųjį Prancūzijos karalių Napoleoną Bonapartą, kuris teigė, jog buvo pagrobtas ateivių. Ir iš tiesų, keletą dienų 1794 m. jis buvo dingęs kaip į vandenį.

Žemiau pateikiame dar keletą įdomių faktų apie ateivius:

  • Manoma, kad realiausios ateivių buveinių vietos yra Marsas, Saturno mėnulis Enceladas ir Jupiterio palydovai Europa bei Kalista. 2001 m. tyrimas parodė, kad Jupiterio raudonasis mėnulis Europa gali būti sudarytas tik iš kietųjų raudonųjų mikrobų. Bakterija, nors ir nedidelė, yra milžiniškas naujojo gyvenimo kosminėje erdvėje pradžios ženklas.
  • Gali būti, jog pirmasis NSO danguje pastebėtas buvo 1450 m. prieš Kristų, kai egiptiečiai pamatė nuostabius šviesos ratus danguje. Kai kuriuose Egipto hieroglifuose specialistai apibūdino sraigtasparnius, povandeninius laivus, pontonus ir lėktuvus.
  • Kai kurie kariai JAV buvo parengti ateivių sutikimui ir net apmokyti kaip padėti sužeistiems kitos civilizacijos gyventojams.
  • Beveik pusė Amerikos gyventojų tiki, jog egzistuoja slaptas NSO informacijos administravimo departamentas ir tiesa apie ateivius yra slepiama nuo piliečių.
  • Manoma, kad yra 3 pagrindinės galimų ateivių pasirodymų Žemėje priežastys: 1) pastangos įtakoti galimą žmonijos likimą; 2) stengtis saugoti ir prižiūrėti; 3) eksperimentinis naudojimas
  • Remiantis daugeliu apklausų ir ataskaitų, kasmet pasaulyje pastebima vidutiniškai 70 000 NSO, tai reiškia 192 NSO per dieną.
  • Pagal federalinius JAV įstatymus, šalies piliečiams yra nelegalu kontaktuoti su kitomis civilizacijomis.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.