„Šimtmečio dovanos“ padėkos renginyje – daugiau nei 400 savanorytės projektų įgyvendintojų iš visos Lietuvos

Šiandien 15 val. LR Vyriausybės kanceliarijoje (Gedimino 11) vyks šventė, kuri skirta padėkoti visiems savanoriams dovanojusiems Šimtmečio dovanas .

Daugiau nei 400 savanoriškių veiklų iniciatorių ir įgyvendintojų iš visos Lietuvos į šventinį renginį pradės rinktis jau nuo 14 val.

Renginio dalyvius pasveikins ir padėkos dovanas įteiks Premjeras Saulius Skvernelis. Savo savanorystės patirtimi dalysis aktorius Giedrius Savickas, koncertuos dainininkė Jurga Šeduikytė, o renginio skoniu rūpinsis „Virtuvės mitų griovėjų“ komanda. Savo laiko skirti šiandienos Šimtmečio herojams sutiko skirti ir žinomi Lietuvos žmonės, kurie prisijungs renginio metu. Tačiau pagrindinis dėmesys ir pagrindinės žvaigždės bus jie, savo darbais kuriantys mažus ir didelius stebuklus.

Projektą įgyvendina Valstybės atkūrimo šimtmečio sekretoriatas kartu su Lietuvos jaunimo organizacijų taryba. Prie iniciatyvos prisijungęs tarptautinius lietuvių profesionalus vienijantis tinklas „Global Lithuanian Leaders“ kviečia užsienyje gyvenančius lietuvius skirti laiko savanorystės veikloms jų gyvenamose šalyse ir gerais darbais skleisti žinią apie Lietuvą. Iniciatyvą globoja Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis.

Sužinoti apie padovanotas Šimtmečio dovanas ir registruoti savąsias galite interneto svetainėje www.lietuva.lt

22 peržiūros liepos mėn.
Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.