Trečiadienio rytą sostinės gatvės virto čiuožyklomis

Jau ankstų trečiadienio rytą sostinės policija pranešė nespėjanti reaguoti į pranešimus dėl eismo įvykių. Dėl nebarstytos kelio dangos gatvės virto tikra čiuožykla, aplinkkelyje lengvieji automobiliai vartėsi ant stogų.

Ankstyvą rytą policija pranešė, kad Vakariniame aplinkkelyje įvyko dvi avarijos, Kirtimų gatvėje (nuo Pagirių gatvės link Gariūnų) susidūrė šeši automobiliai. Nemenčinės plente ties nusukimu į Kairėnų gatvę į atitvarus atsitrenkė vilkikas. Taip pat į atitvarus atsitrenkė automobilis ant Ukmergės gatvės viaduko.

Įmonės „Grinda", atsakingos už kelių priežiūrą, teigimu, susidariusią situaciją keliuose lėmė paryčiais netikėta pasikeitęs vėjas, todėl barstyti keliai pradėti tik apie 6.00 val. ryto, pradedant nuo užmiesčio kelių, kur temperatūra buvo žemiausia.

„Naktį lijo, temperatūra buvo teigiama, tačiau paryčiais temperatūra staigiai krito, gatvių paviršių sutraukė ledas. Bendrovės „Grinda“ barstytuvai apie 6 val. nedelsiant išvyko į užmiesčio gatves, iš kur atėjo pirmieji signalai apie slidžią dangą",- Facebook paskyroje rašė „Grinda", pateikdama ir temperatūros pokyčių grafiką.

Reaguodamas į sostinės gatvėse susidariusią situaciją, keliuose įstrigusių miestiečių savo Facebook paskyroje atsiprašė sostinės meras Remigijus Šimašius.

„Atsiprašau vilniečių dėl šiandien patirtų nepatogumų keliaujant į mokslus, ar į darbus. Iš tiesų, miesto tarnybos nepakankamai operatyviai reagavo į besikeičiančius orus, nors visi barstytuvai nuo ankstyvo ryto išvažiavo į gatves, o viešojo transporto vėlavimai susidarė jau visiems stovint kamščiuose. Šiandien pat aptarsiu išmoktas pamokas su tarnybų vadovais. Dėkoju policijos pareigūnams, kurie operatyviai reagavo į iškvietimus ir neleido dar labiau kimštis miestui",- rašė meras.

Vis dėlto dauguma vairuotojų šį atsiprašymą vertino skeptiškai, teigdami, jog panaši situacija kartojasi kiekvienais metais. Dalindamiesi ryto „įspūdžiais" vilniečiai rašė, jog mero atsiprašymas tokioje situacijoje yra bevertis.

Lietuvos automobilių kelių direkcija vairuotojus įspėja, kad didžiojoje šalies dalyje ant kelio dangos vis dar susiformavęs plikledis. Nors slidūs valstybinės reikšmės kelių ruožai yra barstomi, vairuotojai raginami kelyje elgtis labai atsargiai.

„Vairuotojų prašome atkreipti dėmesį į kelio dangos būklę, neskubėti ir laikytis saugaus atstumo“, – sako kelininkai.

Hidrometeorologijos tarnybos duomenimis, dieną vakariniuose ir pietiniuose šalies rajonuose numatoma šlapdriba, lietus. Aukščiausia oro temperatūra numatoma nuo 0 iki 5 laipsnių šilumos.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.