Eismą apsunkinęs sniegas vėl patikrino vairuotojų įgūdžius

Ketvirtadienio rytą eismo sąlygas šiaurės ir rytų Lietuvoje sunkino sniegas ir šlapdriba, todėl sostinėje, kaip ir vakar, neapsieita be spūsčių. Vis dėlto eismo įvykių vilniečiams pavyko išvengti. Dar vakar tikromis čiuožyklomis virtę sostinės gatvės paskatino vairuotojus kelyje elgtis atsargiau.

Nors slidūs valstybinės reikšmės kelių ruožai šiose vietovėse yra barstomi ir valomi, didžiojoje šalies dalyje valstybinės reikšmės kelių dangos vis dar šlapios arba drėgnos.

Šiaurės ir rytų Lietuvoje fiksuojamas snygis, vietomis pereinantis į šlapdribą, todėl čia keliai gali būti padengti sniegu, likusioje šalyje lyja - įspėja Automobilių kelių direkcija.

Po vakarykščių skundų išvadas padarė ir už kelius atsakinga įmonė „Grinda", jau 2 val. 20 min. į sostinės gatves išsiuntusi net 42 barstytuvus.

Remiantis gismeteo.lt duomenimis, sostinę šįryt užklojęs sniegas laikysis neilgai. Šiandien oro temperatūra turėtų pakilti net iki +5 laipsnių šilumos, iki pat vėlyvo vakaro prognozuojamas lietus.

Ankstyvą ketvirtadienio rytą temperatūra turėtų nukristi iki 0 laipsnių, todėl ryte skubantiems į darbą derėtų pasisaugoti galimo plikledžio. Penktadienio temperatūra bus kur kas žemesnė, prognozuojami +2 laipsniai šilumos, galimas lietus.

22 peržiūros liepos mėn.
Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.