Vilniaus projektai - Didžiosios Sinagogos teritorijos sutvarkymas

Didžiosios Sinagogos teritorijos sutvarkymas

Jau parengtas Vilniaus Didžiosios Sinagogos teritorijos ir jos aplinkos – didžiausio Vokiečių gatvės kiemo bei Žydų gatvės – sutvarkymo techninis projektas, o teritorijos tvarkymo darbai, numatyta, prasidės 2018 metais.

Bus sutvarkyta daugiau kaip 15 tūkst. kv. m ploto teritoriją: Žydų gatvėje – atnaujinti granito plytelių grindinys, šaligatviai, pasodinti medžiai ir krūmai, įrengtas apšvietimas Žydų gatvėje, pastatyti suoliukai, įrengtos automobilių stovėjimo vietos, atnaujintos vaikų žaidimų ir treniruoklių bei krepšinio aikšteles: vaikų aikštelėje bus įrengta guminė danga, suoliukai, aptvėrimas, treniruoklių aikštelėje – danga ir suoliukai, išplėtus esamą krepšinio aikštelę įrengiama nauja danga.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.