Vilniaus projektai - Neries senvagė

Pagrindinis Neries senvagės ežerėlių parko tikslas – pritaikyti Neries senvagės slėnį rekreacijai ir aktyviam poilsiui, didinti vietovės patrauklumą verslo plėtrai bei naujų darbo vietų kūrimui, mažinti vietos gyventojų socialinę atskirtį. Projekto įgyvendinimo metu bus suformuotas reljefas ir sutvarkyti želdiniai, įrengti pėsčiųjų ir dviračių takai, suremontuota gatvės atkarpa, įrengti laiptai ir medines terasas ant vandens telkinių, aktyvaus laisvalaikio zonos, vaikų žaidimo aikštelės ir kt. Įrengus Neries senvagės rekreacinę infrastruktūrą, atsiras erdvė aktyviam gyventojų laisvalaikio praleidimui.

Tvarkomas teritorijos plotas – beveik 10 hektarų. Neries senvagės kraštovaizdį planuojama atkurti iki 2018 m. pabaigos.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.