Vilniaus projektai - Neries krantinė

Neries krantinė

Sutvarkyti 6 km Neries krantinės. Dabar Neris tikrai sugrįžta į miestą – senas, pavojingas bei ištrupėjusias plokštes pakeitė naujos trinkelės – vilniečiai ir miesto svečiai gali saugiai ir patogiai vaikščioti, sportuoti bei ilsėtis. Taip pat baigtas rengti Neries krantinių atnaujinimo techninis projektas, kuris leis iš esmės atnaujinti šlaitus, nutiesti naujų dviračių takų ir pagerinti sporto infrastruktūrą palei Nerį. Šiuo metu pradedamas paskutinės Neries krantinės apatinės atkarpos remonto etapas nuo Verslo trikampio iki Geležinio Vilko g. tilto. Bendras ilgis – maždaug 1,5 km, darbus planuojama baigti kitąmet.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.