Vilniaus projektai - dviračių takai

Dviračių takai

Šįmet baigsime įrengti 12 km dviračių takų. Palei Laisvės prospektą (nuo Sodros iki Ateities g.) intensyviai tiesiamas beveik 6 km asfaltuotas dviračių takas ir suremontuotas greta besidriekiantis šaligatvis. Naujas, beveik kilometro ilgio dviračių takas jau atsirado Saulėtekio alėjoje (nuo Nemenčinės pl. iki Šatrijos Raganos g.), čia taip pat sutvarkyti šaligatviai. Nauju dviračių taku iki metų pabaigos džiaugsis ir Antakalnio rajono gyventojai – P. Vileišio g. (nuo Šilo tilto iki Antakalnio g. 120) tiesiamas daugiau kaip kilometro ilgio takas sujungiantis Šilo tiltą – su trasa, einančia link Antakalnio žiedo, taip pat palei Neries krantinę nuo Green Hall iki Vingio parko.

Skaičiuojama, kad bendros investicijos į dviračių ir dalies pėsčiųjų infrastruktūros gerinimą šįmet sieks daugiau kaip 3 mln. eurų. Kitąmet planuojama pradėti tiesti daugiau kaip 30 km naujų dviračių takų.

Visi dviračių takų atnaujinimo projektai -vilnius.lt/ dviraciai

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.