Jeruzalės mikrorajone apsauginis sumušė nepilnametį

Gruodžio 12 dieną sostinės Jeruzalės gatvėje esančioje parduotuvėje kilo konfliktas tarp apsaugos darbuotojo ir paauglio. Nepilnamečiui diena baigėsi ligoninėje, nes pasak jo, apsaugos darbuotojas konflikto metu panaudojo fizinę jėgą ir dar pripurškė į veidą dujų.

Keturiolikmetis į Vilniaus ligoninę pristatytas apie 14 val. Jam nustatytas akių ragenos maišelio nudegimas, inksto sumušimas ir hematoma, krūtinės ląstos ir galvos sumušimas, plaštakos nubrozdinimas.

Vilniaus apskrities VPK pranešė, jog įvykis tiriamas.

36 peržiūros liepos mėn.
Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.