Kauno meras Vilniuje inicijuoja viešbučio „Hilton“ statybas

Valstybinės teritorijų planavimo ir statybos inspekcija „palaimino“ Kauno mero Visvaldo Matijošaičio vadovaujamos bendrovės „Vičiūnų grupė“ planus Vilniaus rinktinės gatvėje statyti prabangų „DoubleTree by Hilton“ viešbutį. Statybos darbus planuojama pradėti jau 2018 metų pavasarį.

Aukščiausios klasės viešbutis su 174 kambariais sostinėje iškils vietoje sovietmečio laikus menančio keturių aukštų apleisto pastato. Pasaulinio viešbučio tinklo„Hilton Worldwide“ prekės ženklų klasifikacijoje „DoubleTree by Hilton“ viešbutis priskiriamas visapusiško aptarnavimo kategorijai.

„Vičiūnų grupė“ į viešbučio statybas Vilniuje investuos apie 30 mln. eurų. Dalis šios sumos bus skiriama ir modernios lauko terasos įrengimui, kuri sujungs naują viešbutį su šalia stovinčiu Energetikos ir technikos muziejumi.„Vičiūnų grupė“ įsiparreigojo šiam muziejui pastatyti naujovišką 1 000 kv. m. ekspozicijų salę.

„DoubleTree by Hilton“ svečių kambariai turėtų būti erdvesni už daugumą verslo klasės kambarių. Viešbutyje taip pat įsikurs konferencijų ir SPA centrai, baseinas bei restoranas, atviras visiems norintiems. Ant pastato stogo bus įrengtas „Sky“ baras, iš kurio atsivers išskirtinė Gedimino pilies, Katedros ir senamiesčio panorama. Projektas Vilniuje sukurs maždaug 100 naujų darbo vietų.

Vilniuje pirmasis „Hilton“ viešbutis iškils jau 2019 metais - įmonių grupė „Eika“ netoli Gedimino prospekto jau pradėjo viešbučio projekto „Live Square“ statybas. Čia išdygs keturių žvaigždučių „Hilton Garden Inn“ viešbutis.

„Vičiūnų grupė“ Kaune prieš mėnesį įsigijo legendinį Kauno „Metropolio“ viešbutį Laisvės alėjoje ir planuoja jį rekonstruoti.

11 peržiūrų liepos mėn.
Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.