„Grinda“ perspėja apie sudėtingas eismo sąlygas

Vilniaus savivaldybės bendrovė „Grinda“ informavoapie gatvių dangos būklę Vilniaus mieste. Kaip rašoma pranešime, ketvirtadienio pavakare prasidėjęs snygis su nedidelėmis pertraukomis tęsėsi visą naktį.

„Dar 15 val. „Grinda“ į sostinės gatves išsiuntė druskų barstytuvus, kad vilniečiai po darbų galėtų grįžti namo saugiai. Naktį, reaguodami į pranešimus apie besikeičiančias vairavimo sąlygas, bendrovės darbuotojai papildomai barstė tiltus ir viadukus, gatves, kuriose yra įkalnių ar sudėtingesnių nuokalnių.

Penktadienio rytą nuo 3 val. 20 min. Vilniaus miesto gatvėse dirbo 38 druskų tirpalų bei smėlio ir druskų mišinio barstytuvai. Apie 6 val. ryto Vilniuje gatvių dangos drėgnos, eismo sąlygos geros. Miškingose miesto vietose gatvių danga gali būti padengta šlapiu sniegu. Būkite atsargūs!“, - rašoma pranešime.

Pranešti apie slidžias ir pavojų vairuotojams keliančias gatves vilniečiai gali visą parą veikiančiu tel. 1355

5 peržiūros liepos mėn.
Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.