Žydrūnas Savickas pripažintas geriausiu visų laikų galiūnu

Daugkartinis pasaulio galiūnų sporto čempionas, tituluojamas stipriausiu pasaulio žmogumi, Žydrūnas Savickas sulaukė dar vieno garbingo pripažinimo. 

Galiūno sporto asociacija „Fortsisimus“ 42 metų biržietį pripažino geriausiu visų laikų galiūnų.

Rinkimai vyko itin objektyviu būdu. Geriausiu planetoje Ž.Savickas tapo pagal specialią reitingo sistemą, į kurią įtraukti visi galiūnų sporto rezultatai nuo 1977 metų.

Per savo karjerą Ž.Savickas laimėjo 4 WSM, 8 „Arnold Strongman Classics“, po vieną „Giants Live“ ir „Fortissimus“ turnyrą bei dar beveik 90 įvairių varžybų. Ž.Savickas šioje klasifikacijoje aplenkė lenką Mariušą Pudzianovskį.

9 peržiūros liepos mėn.
Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.