Laukia Kalėdų laukimo kupinas dovanų paieškų savaitgalis

Prieššventinis laikotarpis kiekvienais metais yra kupinas malonaus Kalėdų laukimo jaudulio, džiugaus šurmulio, pasiruošimo artėjančioms šventėms. Iki Kalėdų likus šiek tiek daugiau nei savaitei, ateinantis savaitgalis itin tinkamas mieliems susitikimams, maloniems pasivaikščiojimams po išsipusčiusį miestą, šventinių dovanų paieškoms ir gerų darbų stebuklams.

Vilniečiai ir miesto svečiai kviečiami Kalėdų laukimu pasidžiaugti šventine nuotaika alsuojančiose miesto gatvėse ir aikštėse. Šiais metais Vilnius turi ką pasiūlyti.

Vien ko verta gražiausia Europoje pripažinta įspūdinga Vilniaus Kalėdų eglė! Jei dar neapsilankėte prie pagrindinės Lietuvos žaliaskarės, pats metas tai padaryti.

Lyg nykštukai prie Snieguolės, po tviskančia gražuolės Kalėdų eglės skraiste įsikūrę šventiškai dekoruoti Kalėdų miestelio Katedros aikštėje namukai vilioja šilta atmosfera ir kviečia užsukti į svečius, maloniai praleisti laiką, sušilti, pasmaguriauti ir išsirinkti ką nors gražaus sau ir savo artimiesiems. Mugėje galima įsigyti originalių vienetinių meistrų dirbinių, kurių nerasite jokioje parduotuvėje. Čia Jums pasiūlys įvairių keramikinių papuošalų, suvenyrų, aksesuarų, interjero detalių, rankų darbo vilnos bei odos gamininių, paragausite kepintų riešutų, cinamonais kvepiančių tikrų olandiškų vaflių, galėsite įsigyti Lietuvos ūkininkų gaminių, žolelių arbatų. Šiemet Kalėdų miestelyje Katedros aikštėje lankytojams siūlomos ir tokios naujovės, kaip vilnoniai šviesą atspindintys ir tamsoje šviečiantys gaminiai, unikalūs auksu ir platina dekoruoti kaulinio porceliano gaminiai, naudingų sveikatai pluoštinių kanapių gaminiai, netradicinė kava, medaus skanėstai su šalčiu džiovintomis žemuogėmis, svarainiais, šaltalankiais, čiobreliais, net šokoladinis kebabas, spurgytės šiltame vaflio glėbyje ir karšti ledai bei karšti ledų kokteiliai. Čia Jums parodys ir patars, kas galėtų tapti pačia geriausia Kalėdų dovana.

Šalia Kalėdų miestelio Katedros aikštėje, jaukiai IKEA įrengtame stikliniame kupole mažuosius klausytojus kasdiena džiugina skaitymai „Šeimos pasaka“. Čia galima prasmingai praleisti pusvalandį, nemokamai pasiklausyti pačių įdomiausių pasakų bei literatūrinių kūrinių ištraukų vaikams ir jaunimui ir patirti Kalėdų istorijų skaitymo džiaugsmą.

Ypatingą kalėdinę nuotaką kuria ir iš Katedros aikštės Rotušės aikštės link neskubėdamas veža Kalėdų traukinukas.

Rotušės aikštėje Kalėdų laukimo džiaugsmais mėgautis kviečia dar vienas paslapčių kupinas Kalėdų miestelis. Čia vilniečiai ir miesto svečiai kviečiami įminti dešimties neįprastų naujų erdvių paslaptis ir mėgautis kalėdiniais aromatais, skoniais, šventinio grimo paslaugomis bei unikaliomis dovanomis.

Ko gero, geriausias būdas pažinti ir pasidžiaugti Kalėdų sostine – tiesiog neskubant pasivaikščioti šventinėmis miesto gatvėmis ir skverais, aplankyti gražiausias aikštes ir pasimėgauti jų siūlomais įspūdžiais ir staigmenomis.

Entuziastingi Vilniaus verslininkai bei įmonės panorę dalyvauti konkurse „Gražiausia Vilniaus kalėdinė vitrina 2017“ išradingai papuošė savo vitrinas ir prisidėjo prie Kalėdų nuotaikos kūrimo mieste. Pagrinde Vilniaus senamiestyje esančios šventiškai dekoruotos vitrinos pasakoja savo ypatingas istorijas ir kviečia praeivius į magišką Kalėdų šventę Vilniaus mieste. 

Greta Katedros esantis Šventaragio skveras nuo gruodžio 13 d. praeivius stebina dešimčia didelių lietuviškų sodų šviesa – jie skverą prie karaliaus Mindaugo paminklo puoš visą tamsųjį metų laikotarpį iki pavasario lygiadienio.

Sporto entuziastų ateinantį sekmadienį taip pat laukia šventė – „Eurovaistinė“ kviečia prisijungti prie smagiausio Lietuvoje 42-ojo „Eurovaistinės“ kalėdinio bėgimo.

Kalėdiniai renginiai ir toliau šurmuliuos Vilniaus seniūnijose ir bendruomenėse. Gražiausių metų švenčių laukimo nuotaikomis dalinsis Panerių, Karoliniškių, Naujininkų, Žvėryno ir Senamiesčio seniūnijos. Jose šį savaitgalį vyks Kalėdų eglučių įžiebimo šventės, jaukios Kalėdų vakaronės, mugės, susitikimai su Kalėdų Seneliu, netruks staigmenų.

Vilnius nustebins ir nudžiugins kiekvieną. Neatidėliokite ir apsilankykite!

7 peržiūros liepos mėn.
Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.