Vilniaus mokyklų salės visas žiemos atostogas bus atvertos sportuojantiems vaikams

Žiemos atostogų metu sostinės mokyklų durys atviros – nors pamokos jose ir nevyksta, visą atostogų laikotarpį nuo gruodžio 27 iki sausio 8 dienos mokyklinio amžiaus vaikams bus atvertos sporto salės, aikštynai, bibliotekos ir kitos erdvės. Savo erdves žiemos atostogų metu atvėrė net 77 Vilniaus mokyklos – tai kone dvigubai daugiau nei pernai. Sostinės savivaldybė skatina moksleivius žiemos atostogas leisti prasmingai ir aktyviai – žaisti krepšinį, tinklinį, išmėginti čiuožyklas ar užsiimti bet kokia sporto šaka šalia namų esančioje mokykloje.

„Jau antrus metus moksleivių atostogų metu nenaudojamas mokyklų patalpas atveriame bendruomenėms, kurios čia visuomet laukiamos. Ši praktika išties pasiteisino, dirbantys tėvai gali būti ramūs – mokyklos erdvė šalia namų šventiniu atostogų laikotarpiu jų vaikams bus atvira“, – sako Vilniaus mero pavaduotoja Edita Tamošiūnaitė.

Darbo dienomis kiekviena mokykla nusistatytu laiku atvers sporto sales, aikštynus, bibliotekas bei kitas erdves. Atvirų mokyklos erdvių žemėlapį su konkrečiais adresais ir laikais galima peržiūrėti adresu https://maps.vilnius.lt/laisvalaikis# (skiltyje Sluoksniai, pažymėkite varnelę ant Atviros salės).

Kaip ir kasmet, vos tik paspaus didesnis šaltukas, prie mokyklų bus įrengta apie 20 atvirų nemokamų ledo čiuožyklų. Geriausiai čiuožyklas įsirengusių mokyklų laukia staigmena – sostinės savivaldybė mokyklų bendruomenes pakvies į koncertą menų fabrike „Loftas“. Pernai itin gausiai vilniečių lankytas čiuožyklas šįmet savivaldybei padedant įsirengs pačios mokyklų bendruomenės. Praėjusiais metais savivaldybė įrengė 11 nemokamų čiuožyklų prie mokyklų. Čiuožyklos veiks tol, kol leis oro sąlygos.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.