„Lietuvos rytas“ išvykoje palaužė „Lietkabelį“

„Lietuvos ryto“ komanda (12–4) atsirevanšavo „Lietkabelio“ ekipai (10–6) už nesėkmę pirmajame „Betsafe–LKL“ rate. Galingą spurtą trečiajame kėlinyje surengę vilniečiai varžovus išvykoje nugalėjo 75:69 (12:18, 21:17, 25:11, 17:23).

Rungtynes sėkmingiau pradėjo Panevėžio krepšininkai, kurie pirmavo 1:10. Susizgribę svečiai pradėjo mažinti atsilikimą ir po B.Madgeno tolimo metimo turėjo penkių taškų deficitą. Pirmasis kėlinys baigės R.Giedraičio blykstelėjimu – 12:18.

Vilniečiai tęsė sėkmingą žaidimą ir varžovų persvarą ištirpdė iki vieno taško. R.Giedraitis ir J.Baronas nemažino apsukų – „Lietuvos rytas“ galiausiai išsiveržė į priekį (29:25). Sėkmingiau ketvirčio pabaigą sužaidę „Lietkabelio“ krepšininkai susigrąžino 2 taškų pranašumą – 33:35.

Po ilgosios pertraukos vilniečiai varžovus apibėrė tritaškiais metimais ir surengė spurtą 15:4. Prieš lemiamą ketvirtį sostinės ekipa buvo priekyje 58:46.

L.Mavrokefalidis pelnė dvitaškį ir „Lietuvos rytas“ galutinai nuramino „Cido“ arenoje susirinkusius žiūrovus – 69:52.

Iki galo kovoję „Lietkabelio“ žaidėjai sugebėjo šį skirtumą sušvelninti, tačiau vilniečiai šventė pergalę 75:69.

„Lietuvos rytas“ : L.Mavrokefalidis 16, R.Giedraitis 15, B.Madgenas 12, T.Petersonas 9, J.Baronas 8, A.Jomantas 5, Ch.Krameris 4, M.Girdžiūnas 3, M.Echodas 2, A.Butkevičius 1.

„Lietkabelis“ : K.Lavrinovičius 17, A.Juškevičius 14.