„Kibirkšties“ Kalėdos: dovanų gausa, paskutinės minutės lėkimas ir šeimos šiluma

Pabaigusios paskutines oficialias 2017 metų kovas, Vilniaus „Kibirkšties“ krepšininkės įsisuko į šventinį maratoną. Sostinės ekipos merginos susitvarkė paskutinius reikalus, susipirko dovanas ir patraukė pas savo mylimiausius šeimos narius.

Šias Kalėdas „Kibirkšties“ merginų keliai ves iš Vilniaus pro Kėdainius, per Skuodą ir iki Jungtinių Amerikos Valstijų.

„Šios šventės ypatingos tuo, kad grįžtam ir aš, ir mano brolis namo pas tėvus, nes šiaip kartu grįžtame labai retai“, – šypsojosi „Kibirkšties“ puolėja Laura Juškaitė.

„Tai proga vieni kitiems suteikti daugiau dėmesio, šilumos, meilės“, – sakė Laurita Jurčiūtė. – Tai galimybė visiems susirinkti iš įvairių kraštų, atsipūsti nuo darbų ir pasilinksminti“.

„Tai pats laimingiausias laikas metuose, nes kiekvienas iš mūsų galvoja apie kitus, dievinu šį laiką“, – pasakojo amerikietė Shenita Landry.

„Kibirkšties“ krepšininkės, kaip ir dauguma tautiečių, Kūčias praleis artimiausioje aplinkoje, o Kalėdų dieną pasiners į linksmybes.

„Turime tradiciją kiekvienais metais šventes sutikti pas senelius, tačiau šįkart nusprendėme likti namuose“, – teigė Urtė Slavickaitė.

„Labiausiai man patinka Kūčios, nes tą dieną susirenka visa šeima“, – pasakoja Gabija Meškonytė. – Kūčias praleisiu pas krikšto tėvus, prie šventinio stalo keisimės dovanėlėmis, smagiai praleisime laiką, o Kalėdas sutiksiu pas tėtį. Šios šventės man ypatingos, gražiausios metų dienos su pačiais artimiausiais“.

„Smagiausia ne pačios šventės, o pasiruošimas joms: eglutės puošimas, dovanų pirkimas“, – juokiasi L.Juškaitė. – Visos šventinės reklamos, filmai, tai man smagiausia dalis. Laukimas ir Kalėdinė dvasia, kuri vyrauja visą gruodį. Šias šventes praleisiu namuose su šeima, pasimėgausiu skaniu maistu, šeimos kompanija ir laisvomis dienomis be treniruočių“.

„Man Kalėdos pati smagiausia šventė, nes labai smagu matyti visus žmones laimingus, su šypsenomis, o ir šiaip, iš visų liejasi gerumas“, – sakė Agnė Bobinaitė.

„Per šventes keliauju namo į Indianapolį“, – džiaugiasi Sh.Landry. – Tai pačios mėgstamiausios mano dienos. Galime susirinkti visa šeima, kuri yra išsibarsčiusi po visą pasaulį“.

Ir, žinoma, kaip be dovanų… „Kibirkšties“ krepšininkės dovanas renka tiek likus mėnesiui, tiek ir paskutinėmis akimirkomis.

„Dar ne viskas paruošta, reikia suspėti“, – juokėsi U.Slavickaitė.

„Aš tik už dovanų teikimą… Man toks malonumas yra teikti dovanas. Jau dvi savaites automobilio bagažinė yra pilna dovanų“, – nenustygo vietoje A.Bobinaitė.

„Man labiau patinka dovanoti dovanas. Dar ne viskuo spėjau pasirūpinti, tačiau žadu viską baigti, kai sugrįšiu į Ameriką“, – tikino Sh. Landry.

„Kai žinau ko žmogus nori ir tai padovanoju, o jis tampa laimingesnis, man būna labai smagu“, – sako L.Jurčiūtė.

„Labiausiai mėgstu dovanoti ir matyti, kaip tam žmogui dovana patinka“, – šypsosi G.Meškonytė. – Pati Kalėdų dovanoms iki galo dar nepasiruošiau. Turiu įprotį atidėlioti viską paskutinei minutei“.

„Labiau mėgstu dovanoti, bet ir gauti smagu“, – tikino L.Juškaitė. – Tenka pripažinti, kad šiais metais Kalėdines dovanas teks pirkti visai prieš šventes, nes egzaminų sesijai labai smarkiai ruoštis reikėjo ir nebuvo laiko paieškoms“.

„Kibirkšties“ komanda visiems krepšinio mėgėjams linki pačių tikriausių gražiausių metų švenčių.

Kibirkštis LMKL krepšinis Kalėdos
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.

Komentarai

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.

Sveikata
Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos (NVSPL) duomenimis, šiuo metu Lietuvoje yra patvirtinti 581 užsikrėtimo koronavirusine infekcija (COVID-19) atvejai. Šie duomenys surinkti iš visų laboratorijų, kuriuose šie tyrimai atliekami.  Per kovo 31 dieną ištirti 1849 ėminiai. Bendrai iki šiol iš viso ištirti 12574 ėminiai dėl įtariamo koronaviruso. Per kovo 34 dieną susirgusių skaičius padidėjo 48 žmonėmis. Visais atvejais jau pradėti arba...
Įvykiai
Šiandien Trijų Kryžių paminklas, Katedra ir Prezidentūra nusidažė Italijos vėliavos spalvomis – žalia, balta ir raudona. Taip Lietuvos sostinė išreiškia palaikymą gedintiems tūkstančių koronaviruso pandemijos aukų Italijoje. Nuotr. Sauliaus Žiūros „Šioje krizinėje situacijoje, kai užsidariusios sienas valstybės kiekviena viduje kovoja su nematomu priešu, norime parodyti, kad vienybė ir palaikymas sienų neturi – šiuo simboliniu gestu siunčiame palaikymo žin...
Įvairios
Žinios apie tai, kaip Lietuvos žmonės kovoja su užklupusia pandemija ir padeda vieni kitiems ištverti karantiną, pasiekė įvairių šalių žiniasklaidą, pradedant Kanada, Jungtine Karalyste, baigiant Australija ir Naująja Zelandija. Jų dėmesį patraukė tai, kad Lietuvos sostinė karantiną pasitiko nusiteikusi ryžtingai: kuriami nauji prietaisai, renkamos lėšos, pasitelkiami dronai ir kūrybiškumas, o prie savanoriškos organizacijos „Gedimino legionas“ per pirmąją...
Kriminalai
Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos sunkių nusikaltimų tyrimo valdybos 2-ojo skyriaus pareigūnai kartu su Vilniaus apygardos prokuratūros Pirmojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokurorais kaltinamuoju aktu perdavė į Vilniaus apygardos teismą ikiteisminį tyrimą dėl didelį atgarsį visuomenėje sukėlusio nusikaltimo – nužudymo (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 129 str. 1 d.). Šio nusikaltimo padarymu įtariamam v...
Įvykiai
Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) praneša, kad Lietuvoje patvirtintas aštuntas mirties nuo koronaviruso (COVID-19) atvejis. Asmuo mirė Vilnius universiteto ligoninės Santaros klinikose. Mirusysis priklausė rizikos grupei. Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga reiškia užuojautą šeimai, artimiesiems. Šalyje paskelbus karantiną žmonės raginami maksimaliai vengti žmonių susibūrimų, esant galimybei dirbti iš namų, bendraujant gyvai išlaikyti atstumą...
Įvairios
UAB „Grinda“ padalinys Vilniaus gyvūnų globos namai įspėja apie kenksmingą agresyvių dezinfekcijos priemonių poveikį šunų letenoms ir pataria, kaip išvengti neigiamo jų poveikio augintiniams. Tai, kas tinka žmonėms, ne visada tinka gyvūnams – baimindamiesi koronaviruso plitimo žmonės dezinfekuoja ne tik rankas ir dažniau liečiamus paviršius, bet ir augintinių pėdas. Viešojoje erdvėje plintant nuotraukoms, kuriose pavaizduotos gyvūnų letenos su cheminiais n...
Sveikata
Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos (NVSPL) duomenimis, šiuo metu Lietuvoje yra patvirtinti 533 užsikrėtimo koronavirusine infekcija (COVID-19) atvejai. Šie duomenys surinkti iš visų laboratorijų, kuriuose šie tyrimai atliekami.  Lietuvoje patvirtintų ligos atvejų – 533, per vakar dieną ištirti 1389 ėminiai. Bendrai iki šiol iš viso ištirti 11280 ėminiai dėl įtariamo koronaviruso.  Visais atvejais jau pradėti arba bus pradėti epidemi...
Sveikata
Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) duomenimis šiandien Klaipėdos universitetinėje ligoninėje namo išleisti 6 žmonės, pasveikę nuo koronaviruso (COVID-19) infekcijos. Pagal nustatytą tvarką, kiekvienam iš pasveikusių asmenų buvo atlikta po 2 pakartotinius tyrimus, o jų rezultatai buvo neigiami. Todėl pacientai galės grįžti į namus, tačiau taip pat, kaip ir visi šalies gyventojai, turės laikytis šalyje nustatyto karantino taisyklių. Iki šiol Lietuvoje nuo...
Sveikata
Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) praneša, kad šiandien, atlikus tyrimus, Lietuvoje patvirtinti dar 7 užsikrėtimo koronavirusine infekcija (COVID-19) atvejai. Taigi, vakaro duomenimis, Lietuvoje iš viso yra patvirtinta 491 ligos atvejis. Šie duomenys surinkti iš visų laboratorijų, kuriuose šie tyrimai atliekami. Visais atvejais jau pradėti arba bus pradėti epidemiologiniai tyrimai. Asmenys, kurių ėminiai paimti mobiliuose punktuose, bus informuoti apie...