Į Vilnių atvyks žinomas NHL komandų čiuožimo treneris

Sostinės ledo ritulio akademija džiaugsmingai paskelbė, jog ant Vilniaus Pramogų arenos ledo vasario 18-22 dienomis pasirodys ir kelias treniruotes surengs legendinis ledo ritulio treneris, 48 metų gruzinas Besarion Tsintsadzė.

Po ilgų derybų į sostinę sutikęs atvykti B.Tsintsadzė turi įspūdingą savo karjeros aprašymą. Jis treniravo tokių NHL klubų žaidėjus kaip Pitsburgo „Penguins“, Bostono „Bruins“ ar Šveicarijos superklubą „Davos“. Pravarde Besa žinomas treneris treniravo tokio kalibro žaidėjus kaip Evgeni Malkin (NHL), Sergei Gonchar (NHL), Colby Armstrong (NHL), Sydney Crosby (NHL), Andrei Zubarev (KHL) bei daugelį kitų ledo ritulio meistrų.

Prieš pradėdamas treniruoti ledo ritulio žaidėjus, Besa dalyvavo dailiojo čiuožimo varžybose. Gruzinas yra dalyvavęs trijuose Europos dailiojo čiuožimo čempionatuose (1993, 1994, 1995 m.) ir kartą dalyvavo Pasaulio dailiojo čiuožimo čempionate. 

Į vasarį vyksiančias treniruotes kviečiami dalyviai iš Lietuvos, Latvijos, Baltarusijos ir Rusijos. Per penkias dienas Besa praves 15 valandų ledo ritulio treniruočių. Nors gruzinas apsistojęs Amerikoje, jo žinias perimti bus galima čia pat - Lietuvos sostinėje.

Besa pageidauja surinkti grupę iki 25 žaidėjų. Kiekvienam žaidėjui bus skiriamas išskirtinis dėmesys ir patarimai. Stovykla skirta ir jauniems žaidėjams ir tiems, kurie pretenduoja į Lietuvos rinktinę.

Registracija ir daugiau informacijos ieškokite: info@ledoritulioakademija.lt arba +370 687 59950.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.