„Tamstoje“ gros alternatyvi trijų merginų grupė „shishi“

Šiais metais sostinėje įkurta trijų merginų grupė „shishi“ kviečia į koncertą muzikiniame klube „Tamsta“, kurio metu bus pristatytas ir naujausio singlo „Love“ vaizdo klipas.

Grupę sudaro trys merginos - Giedrė Nalivaikaitė (gitara), Elena Neniškytė (būgnai) ir Dominyka Kriščiūnaitė (bosas). Kiekviena iš grupės narių atlieka ir dainavimo partijas. Merginos atliks naujus kūrinius - bus galima išgirsti ir kelis iš jų planuojamo išleisti pirmojo albumo. „Shishi“ atliekama muzika laviruoja tarp rap, trash, surf, soul, lo-fi muzikinių žanrų

Kadangi Kalėdos bus be sniego, grupė trečią Kalėdų dieną apibers jus muzika, blizgučiais ir vaizdais, amžiams pasiliksiančiais jūsų širdyse, atmintyse ir ausyse, o gal ir kepenyse bei inkstuose. Nepamirškime ir plaučių, nes dainuoti kartu bus be galo smagu.

Kas daugiau jei ne meilė gelbėja gyvenimus, saldina akimirkas ir raižo stotelių cementines sienas? Kas daugiau jei ne ji verčia šokti širdis ir kojas, šypsotis praeiviams ir pamesti telefonus?

Kur? „Tamstoje“ (A. Strazdelio g. 1)

Kada? 20 val.

Bilieto kaina: 5 eur. Įsigyti galima tik renginio dieną, klubo kasoje nuo 19 val.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.