Mokomės programuoti žaisdami „Minecraft“! (nemokamas renginys Vilniuje)

Esi moksleivis? Nežinai ką veikti per artėjančias atostogas? Domiesi naujausiomis technologijomis ir programavimu?

Gruodžio 29 dieną, Nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje vyks neeilinis renginys, kuriame mokysimės projektuoti įvairius pastatus „Minecraft” žaidimo aplinkoje. Pradedantieji programuos „Blocky” sistemos principu, o pažengusieji sužinos kaip žaidimą modifikuoti ir pridėti papildomų funkcijų Java programavimo kalba. Užsiėmimą ves daugumai Lietuvos „Minecraft” žaidėjų žinomas jau žinomas entuziastas Darius Kniukšta (Dariuscxz).

Tad, jei dar svarstei kaip įdomiai praleisti Kalėdų atostogas, nesnausk ir paskubėk registruotis į renginį, nes dalyvių skaičius ribotas! Griebk savo nešiomąjį kompiuterį ir susitinkam artėjantį penktadienį!

Registruotis: https://goo.gl/NhVRpV

Dėl iškilusių klausimų rašyk: info@robotikosmokykla.lt

Renginį organizuoja VšĮ „Robotikos mokykla” www.robotikosmokykla.lt

8 peržiūros liepos mėn.
Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.