Trijų karalių eiseną vainikuos koncertas Šv. Kotrynos bažnyčioje

Sausio 6 d. 16 val. Vilniaus savivaldybės Grigiškių meno mokyklos (GMM) mokytojai pirmą kartą kviečia į „Trijų karalių“ koncertą, vainikuosiantį jau tradicija tapusią Trijų karalių eiseną sostinėje, kai trijų metrų aukščio karalių figūros ir jų palyda iškilmingai keliauja Vilniaus gatvėmis linkėdami sėkmingų ir derlingų metų. Kalėdinio laikotarpio pabaigą kartu švęsti kviečiantys Grigiškių meno mokyklos mokytojai paruošė nuotaikingą džiazo ir populiariosios klasikos kūrinių programą, kurioje skambės ir dviejų kompozitorių bei GMM fortepijono mokytojų brolių Ryto ir Giedriaus Lingių kūriniai – du iš jų išgirsime pirmą kartą.

Pasak Grigiškių meno mokyklos direktorės Kristinos Ulevičiūtės, GMM – viena iš nedaugelio vaikų ir jaunimo meno mokyklų Lietuvoje, kuri gali didžiuotis ne tik mokinių, bet ir aktyviai koncertuojančių savo mokytojų kolektyvu. „Norime sukurti gražų renginį žiemos švenčių pabaigtuvių proga savo mokiniams, draugams, vilniečiams ir sostinės svečiams bei iškilmingai pradėti savo mokyklos jubiliejinius 55-uosius metus.

Mūsų mokiniai ypač džiaugiasi ir didžiuojasi savo mokytojais, dažnas semiasi iš jų įkvėpimo bei nori į juos lygiuotis, tad šis koncertas mums ypatingas,“ – pasakoja K.Ulevičiūtė.

Charizmatiškasis GMM akordeono mokytojas Romas Morkūnas atliks Toots Thielemans „Bluesette“.

Klarneto mokytojas Vidmanatas Riškus kartu su fortepijono mokytoju Rytu Linge atliks J. Horovitz Sonatinos II dalį.

Nuostabųjį D. Foster, C. B. Sagar kūrinį „The Prayer“ atliks trimito mokytojas Vladimir Školnyj kartu su sūnumi Jonu Školnu.

Koncertinę programą papuoš puikiai pažįstamas W. A. Mozart „Ave Verum“, kurią atliks vokalinis mokytojos Solveigos Bosaitės, Ritos Kryževičienės ir buvusios GMM mokinės, dabar jau LMTA studentės Martinos Kryževičiūtės trio, akomponuojant fortepijonui (mok. Giedrius Lingė) bei smuikui (mokyt. Giedrutė Šochienė).

Išgirsime mokytojos Eglės Sereičikienės improvizaciją „Vakaro rauda“ akomponuojant fortepijonu mokytojui R. Lingei.

Trombono mokytojas Sigitas Gumuliauskas kartu su fortepijono mokytoja Jovita Urboniene skambins A. Jorgensen „Romance“.

Klarneto (mok. V. Riškus) ir akordeono (mok. R. Morkūnas) duetas sugros R.Galliano „Viaggio“, o G. Lingės „A la turca“ skambins S. Gumuliausko bei paties kompozitoriaus duetas.

Šventiškai žavingą C. Bolling „Javanaise“ kūrinį iš siuitos fleitai ir fortepijonui atliks fleitos mokytoja Rūta Plančiūnaitė-Zubrienė kartu su fortepijono mokytoja Jovita Urboniene ir perkusijos meistru – mokytoju Tomu Lukošiumi.

Klausytojus džiungins nuotaikingas Sc. Joplin „The Ententainer“ atliekamas GMM varinių pučiamųjų instrumentų kvinteto, kuriame trimitais gros V. Školnyj ir Markas Tofan, eufonija – S. Gumuliauskas, trombonu – Vilius Karalevičius ir tūbos mokytojas Vladimir Šoch.

Koncertą vainikuos GMM pasididžiavimas – pučiamųjų diksilendas, kuris atliks taip pat visiems puikiai pažįstamus kūrinius nuo C. Handay „Saint louis blues“, džiazo pjesės „Tiger rag“ iki C. A. Robbino „Washington and Lee Swing“.

17 peržiūrų liepos mėn.
Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.