R.Šimašius siekia sukurti erdvę, kurioje galima viešai gerti alkoholį

Nuo sausio 1 d. įsigaliojus griežtesniems alkoholio kontrolės įstatymams, Vilniaus miesto meras, liberalas Remigijus Šimašius svarsto, kurioje sostinės viešoje erdvėje būtų galima leisti žmonėms legaliai gerti silpną alkoholį. Meras kreipėsi į miestiečius, norėdamas sužinoti, kurioje sostinės vietoje šį sumanymą būtų galima įgyvendinti.

„Priešingai nuo Seimo valdžios, aš Lietuvos žmonių alkoholikais nelaikau. Kaip tik, galvoju, kaip čia rasti būdą kokią Vilniaus vietą taip paskirti, kad atėjus vasarai būtų bent viena legali vieša vieta Lietuvoj, kur žmogus būtų nebaudžiamas, jei viešai kultūringai alaus ar vyno pavartoja“, – teigė R.Šimašius.

Dauguma miestiečių siūlė erdvę prie Baltojo tilto.

Nuo sausio 1 dienos. buvo sutrumpintas alkoholinių gėrimų pardavimo laikas, uždrausta bet kokia alkoholio reklama ir leista įsigyti alkoholį asmenims, sulaukusiems 20 metų.

87 peržiūros liepos mėn.
Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.