18-metės pareiškimas dėl išprievartavimo - melagingas

Gruodžio 27 dieną sostinėje buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl merginos išprevartavimo, tačiau šiandien Vilniaus apygardos prokuratūros Vilniaus miesto apylinkės prokuratūros prokuroras nutraukė ikiteisminį tyrimą. Buvo nustatyta, jog merginos parodymai - melagingi.

Tyrėjai apie melagystę išsiaiškino apklausę liudininkus ir peržvelgę vaizdo stebėjimo kamerų įrašus.

Anot aštuoniolikmetės, gruodžio 27 dieną, apie 1 val. nakties ją einant namo už gerklės pastvėrė nepažįstamas vaikinas ir įsitempė į automobilį, kuriame buvo dar du vaikinai. Mergina tvirtino, jog automobilyje buvę vyrai ją išprievartavo. Merginai tą naktį medikai buvo nustatę žasto sumušimą.

Dėl melagingų merginos parodymų buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas. Už šį nusižengimą jai gresia baudžiamoji atsakomybė - bauda arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki penkerių metų.

Daugiau Vilniaus kriminalinių naujienų rasite čia.

34 peržiūros birželio mėn.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.