Vasaris Vilniuje skelbiamas sveikatingumo mėnesiu, vyks nemokamos treniruotės

„Sveikas miestas“ drauge su sostinėje įsikūrusiomis organizacijomis kviečia paskutinįjį žiemos mėnesį praleisti aktyviai bei dalyvauti nemokamuose užsiėmimuose net keliose Vilniaus vietose.

Pasiūlymų spektras įvairus – nuo jogos iki aikido. Į užsiėmimus reikia registruotis iš anksto bei dalyvaujant juose turėti su savimi patogią laisvalaikio aprangą, sportinę avalynę.

Susipažinti su Iyengar joga ir dalyvauti nemokamuose jogos užsiėmimuose, kuriuos veda sertifikuota Iyengar jogos mokytoja Ramunė Zaleskaitė galima vasario 7 d. ir vasario 21 d. nuo 18.00 val. iki 19.30 val. Jogos pamokos vyksta „Iyengar joga – Ramunės studijoje“, Slucko g. 3 (II aukštas).

Su savimi patariama turėti jogos kilimėlį. Registruotis reikia el. paštu: [email protected]

Gatvės šokių pamokos

Organizuojamos atviros šokių pamokos yra puiki proga supažindinti savo vaikus, brolius, seseris ir jaunuosius draugus su šokių pasauliu bei aktyviai praleisti šeštadienio popietę (tėveliai galės prie studijos nemokamai pastatyti automobilius).

Nemokamas šokių pamokas vaikamsir jaunuoliams „SKILLZ” studijoje (Lukiškių g. 5, II aukšte) ves treneriai Gytis ir Gvida.

Šokių pamokos vyks vasario 17 d. (šeštadienį). Nuo 15.00 val. iki 16.00 val. kviečiami mokytis šokti „Hip Hop“ drauge su Gyčiu 8-11 m. vaikai. Vėliau, nuo 16.00 val. iki 17.00 val., jaunuoliai nuo 11 iki 14 m. galės mokytis „House“ žingsnelių su Gvida.

Vietų skaičius yra ribotas, todėl į pamokas iš anksto užsiregistruoti būtina – tereikia parašyti laišką el. paštu [email protected], nurodant registruojamo vaiko vardą, pavardę, amžių ir kokioje pamokoje norima dalyvauti.

Aikido treniruotės

Šį Rytų kovos meną, stiprinantį kūną, džiuginantį širdį ir skaidrinantį dvasią, galite išbandyti drauge su aikido mokyklos „Aidas“ profesionaliais treneriais.

Suaugusieji (vyrai ir moterys 17-60 m.) gali praktikuoti aikido ne tik vasarį, bet ir kovą, net dvejose sostinės vietose. Lietuvos edukologijos universiteto salėje (Studentų g. 45) antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 18.00 val. iki 19.15 val. užsiėmimus veda mokytojas Mantas. Taip pat atviras treniruotes galima lankyti ir Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijoje (Antakalnio g. 54) nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 19.30 val. iki 20.45 val. Užsiėmimus Antaklanyje veda mokytojas Algis.

Atviros aikido treniruotės vaikams ir jaunimui (6-17 m.) taip pat yra organizuojamos net keliose sostinės vietose – jaunimas (12-17 m.) gali dalyvauti treniruotėse nuo 17.15 val. iki 18.15 val. pirmadieniais ir trečiadieniais, adresu: Studentų g. 45. Vaikams (5-10 m.) treniruotės organizuojamos pirmadieniais, antradieniais, ketvirtadieniais ir penktadieniais nuo 18.15 val. iki 19.15 val., adresu: Studentų g. 39. Atviruose aikido užsiėmimuose kviečiami dalyvauti vaikai (7-12 m.) ir Antakalnyje (Antakalnio g. 54) antradieniais ir ketvirtadieniais net dviem skirtingais laikais – nuo 15.30 val. iki 16.30 val. ir nuo 18.30 val. iki 19.30 val. Antakalnyje vyksiančiose treniruotėse gali dalyvauti vaikai (10-15 m.) antradieniais ir ketvirtadieniais, tik kitu laiku – nuo 17.20 val. iki 18.20 val., taip pat Antakalnyje laukiami nemokamose vasario – kovo mėnesio treniruotėse ir 6-9 m. vaikai nuo 18.20 val. iki 19.20 val.

Į treniruotes reikalinga išankstinė registracija el. paštu: [email protected]

Treniruotės su „InShapefitness“

Vilniečiai taip pat kviečiami dalyvauti atvirose, įvairaus intensyvumo treniruotėse. Jų metu galėsite mokytis taisyklingų judesių, nesukeliančių skausmų, atvirkščiai – reabilituojančių, atsipalaidavimo technikos per judesį, kvėpavimo subtilybių o kur dar raumenų ryškinimas, svorio kontrolė bei gera muzika.

Atviros treniruotės vyks vasario 5 ir 7 dienomis (pirmadienį ir trečiadienį) nuo 11.30 val. adresu: Kalvarijų g. 143A.

Dar daugiau užsiėmimų vilniečių laukia ir vakarais – vasario 5 ir 7 dienomis galima dalyvauti ir „Pilaites“ treniruotėse nuo 18.30 val. iki 19.30 val. Vakarinės treniruotės taip pat vyks Kalvarijų g. 143A.

Vasario 6 ir 8 dienomis (antradienį ir ketvirtadienį) sostinės gyventojai kviečiami dalyvauti nemokamose funkcinėse/ intervalinėse treniruotėse nuo 19.00 val. adresu: Ukmergės g. 234A.

Registracija į šiuos užsiėmimus vyksta el. paštu:[email protected]

Sivanandos jogos pamokos

Sivanandos jogos pradedančiųjų pamokos suaugusiems – tai taip pat viena iš puikių alternatyvų atsipalaiduoti po dienos darbų. Šiuose užsiėmimuose gali dalyvauti bet kokio fizinio pasirengimo žmonės, net ir seniai nesportavę.

Užsiėmimai pradedantiesiems vyks Jogos namuose „ANAHATA“ (Šv. Stepono g. 20-5) vasario 14 ir 28 dienomis (trečiadieniais) 18.00 val.

Į jogos pamokas būtina išankstinė registracija el. paštu: [email protected]

Atsipalaidavimo vakarai moterims

Šiuose praktikumuose mokysimės atsipalaiduoti sąmoningai kvėpuodamos ir saugiai, lėtai, ramiai judėdamos.

Išjudinsime kūną paprastais, bet labai efektyviais moteriškai energijai būdingais judesiais. Didelį dėmesį skirsime sąmoningam kvėpavimui, mokysimės prailginti ir pagilinti kvėpavimą. Po šių užsiėmimų moterys jaučiasi pailsėjusios, atsipalaidavusios, džiugios, švytinčiom akim ir plačiom šypsenom veiduose.

Šią praktiką gali daryti visos moterys, nepriklausomai nuo amžiaus, kūno proporcijų ar pasiruošimo. Tai ne sportas. Tai meditacija.

Užsiėmimus veda Šarūnė Lynikaitė, sertifikuota sąmoningo kvėpavimo profesionali instruktorė, rebeferė ir energetinių praktikų moterims praktikė.

Užsiėimimai vyks vasario 5, 12, 19, 26 dienomis (pirmadieniais) nuo 19.00 val. iki 21.00 val. Antakalnyje (P.Vileišio g. 17A), saviugdos studijoje „Lašo jėga“.

Į šiuos praktikumus registracija yra būtina el. paštu: [email protected]

Sveikasmiestas nemokamostreniruotės sveikatingumomėnuo
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Komentarai

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.

Įvykiai
Istorijos fakultetas – vienas mažiausių Vilniaus universitete (VU), todėl čia veikianti studentų ir dėstytojų bendruomenė yra ypač glaudi. Kaip teigia patys studentai, tai ne tik kuria gerą studijų atmosferą, bet ir leidžia sėkmingiau rasti savo kelią ir gilinti studijuojamo dalyko žinias. VU Istorijos fakultete kiekvienas gali rasti savo nišą – čia užauga ne tik archeologai ir mokslininkai, bet ir istorinių filmų ar kostiumų kūrėjų konsultantai. Stoti įkv...
Įvykiai
Pilaitėje, viename sparčiausiai augančių sostinės rajonų, vos per porą mėnesių iškart atnaujintos dvi svarbios gatvės, kuriomis kasdien keliauja apie 11 tūkst. vilniečių: Taurupės gatvės dalis (iki Sietyno gatvės) ir Senasis Pilaitės kelias. Sutvarkius šias jungtis šiuo metu kur kas patogiau ir saugiau pasiekti Karoliniškių rajoną ar Pilaitės prospektą. „Pilaitė sparčiai plečiasi, todėl pastaruoju metu savivaldybė itin daug dėmesio skiria jos susisiekimo i...
Verslas
Šiuo metu Kalnėnų mikrorajone plėtojami didžiuliai visuomeninės ir komercinės paskirties projektai neatpažįstamai pakeis Liepkalnio gatvės sankryžą ir jos prieigas. Per artimiausius kelerius metus bus investuota apie 50 mln. eurų. Individualių namų sklypų kvartalą „Sklypai Kalnėnuose” plėtojantys verslininkai nuo šių metų pradžios pajuto ryškiai padidėjusį susidomėjimą galimybe apsigyventi šioje miesto dalyje. „Pirkimo bumas kilo vasarį. Per mėnesį trečdal...
Kriminalai
Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus miesto antrojo policijos komisariato pareigūnai sulaikė čigonų tautybės vyrą (gimusį 1981 m.), įtariamą plėšimu. Netrukus sulaikytas ir nepilnametis romas, ketinęs priduoti į lombardą plėšimu užvaldytą planšetinį kompiuterį. Abu įtariamieji atsidūrė už grotų. Birželio 13-osios vakarą trisdešimt septynerių metų vyras, grasindamas peiliu sužaloti taksi vairuotoją, atvežusį jį į taborą, pavogė planšet...
Įvykiai
Birželio 21 d., penktadienį, nuo 19. 00 val. vakaro iki saulės patekėjimo Verkių rūmų parke šurmuliuos 20-oji tradicinė Rasos šventė. Jau dvidešimtą vidurvasarį, kai gamta ir žolynai klesti, kupėja, rasoja, visi drauge švęsime pačią seniausią trumpiausios nakties – Saulės grąžos šventę. Pasipuoškite vainikais, susiskinkite devynių žolynų Kupolę, pasiimkite lauknešėlį ir su šeimomis, draugais atvykite į liepomis kvepiantį Verkių parką. Nuo 19 val. vakaro ku...
Sportas
Išsiskyrė Vilniaus „Žalgirio“ ir saugo Timuro Pukhovo keliai. Sutartis su futbolininku iš Rusijos nutraukta abipusiu susitarimu. 20-metis saugas T. Pukhovas sostinės klubą papildė vasario mėnesį, tačiau per pirmąją sezono dalį į aikštę A lygoje žengė vos du kartus ir iš viso žaidė 15 minučių. Kur kas daugiau jis rungtyniavo „Žalgirio B“ gretose, kur per šešerias rungtynes pelnė vieną įvartį. Klubas dėkoja T. Pukhovui už profesionalumą ir atsidavimą bei lin...
Laisvalaikis
Iš viso Lietuvoje telkšo apie 2830 ežerų, kurių plotas didesnis nei 5 ha. Dar apie 3100 – mažesnių. Vilniaus mieste yra net 18, keturi iš jų yra – bevardžiai. Įdomu, kodėl jie neturi pavadinimo, čia gal kaip ir su eilėraščiais: vieni turi, o kiti – tiesiog be pavadinimo. Dalį Vilniaus ežerų galima pasiekti visuomeniniu transportu. Salotė – Vilniaus rajono savivaldybėje, 0,5 km į pietus nuo Pilaitės telkšantis ežeras. Ežeras netaisyklingo pavidalo, ilgis iš...
Įvykiai
Birželio 14 d. UAB „Vilniaus viešasis transportas“ pristatė tiesiai iš MAN gamyklos Lenkijoje į Vilnių atriedėjusį naujausios kartos hibridinį MAN Lion‘s City autobuso prototipą. Miesto gatvėse jis bus testuojamas iki birželio 27 d., o vėliau bus sprendžiama, ar būtent šių hibridinių autobusų partija papildys parką. „Savo autobusų parke šiuo metu iš viso turime 58 MAN modelio autobusus. Šie vokiški autobusai pasižymi patikimumu, erdvumu ir tiek keleiviams,...
Sportas
A lygos 14-ojo turo dvikovoje Kaune žiūrovai išvydo net septynis įvarčius ir kovą iki paskutinių minučių, kurioje Vilniaus „Žalgiris“ 4:3 (3:2) palaužė „Kauno Žalgirį“. Pergalingą įvartį paskutinėmis minutėmis pelnė Ertonas Fejzullahu. Rungtynes abi komandos pradėjo gana atsargiai, o su kamuoliu gerokai daugiau laiko praleido Vilniaus „Žalgiris“. Vis tik jau 11-ąją minutę vienas iš pirmųjų šeimininkų vizitų prie „Žalgirio“ vartų baigėsi taikliu Roko Krušna...