Vasaris Vilniuje skelbiamas sveikatingumo mėnesiu, vyks nemokamos treniruotės

„Sveikas miestas“ drauge su sostinėje įsikūrusiomis organizacijomis kviečia paskutinįjį žiemos mėnesį praleisti aktyviai bei dalyvauti nemokamuose užsiėmimuose net keliose Vilniaus vietose.

Pasiūlymų spektras įvairus – nuo jogos iki aikido. Į užsiėmimus reikia registruotis iš anksto bei dalyvaujant juose turėti su savimi patogią laisvalaikio aprangą, sportinę avalynę.

Susipažinti su Iyengar joga ir dalyvauti nemokamuose jogos užsiėmimuose, kuriuos veda sertifikuota Iyengar jogos mokytoja Ramunė Zaleskaitė galima vasario 7 d. ir vasario 21 d. nuo 18.00 val. iki 19.30 val. Jogos pamokos vyksta „Iyengar joga – Ramunės studijoje“, Slucko g. 3 (II aukštas).

Su savimi patariama turėti jogos kilimėlį. Registruotis reikia el. paštu: [email protected]

Gatvės šokių pamokos

Organizuojamos atviros šokių pamokos yra puiki proga supažindinti savo vaikus, brolius, seseris ir jaunuosius draugus su šokių pasauliu bei aktyviai praleisti šeštadienio popietę (tėveliai galės prie studijos nemokamai pastatyti automobilius).

Nemokamas šokių pamokas vaikamsir jaunuoliams „SKILLZ” studijoje (Lukiškių g. 5, II aukšte) ves treneriai Gytis ir Gvida.

Šokių pamokos vyks vasario 17 d. (šeštadienį). Nuo 15.00 val. iki 16.00 val. kviečiami mokytis šokti „Hip Hop“ drauge su Gyčiu 8-11 m. vaikai. Vėliau, nuo 16.00 val. iki 17.00 val., jaunuoliai nuo 11 iki 14 m. galės mokytis „House“ žingsnelių su Gvida.

Vietų skaičius yra ribotas, todėl į pamokas iš anksto užsiregistruoti būtina – tereikia parašyti laišką el. paštu [email protected], nurodant registruojamo vaiko vardą, pavardę, amžių ir kokioje pamokoje norima dalyvauti.

Aikido treniruotės

Šį Rytų kovos meną, stiprinantį kūną, džiuginantį širdį ir skaidrinantį dvasią, galite išbandyti drauge su aikido mokyklos „Aidas“ profesionaliais treneriais.

Suaugusieji (vyrai ir moterys 17-60 m.) gali praktikuoti aikido ne tik vasarį, bet ir kovą, net dvejose sostinės vietose. Lietuvos edukologijos universiteto salėje (Studentų g. 45) antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 18.00 val. iki 19.15 val. užsiėmimus veda mokytojas Mantas. Taip pat atviras treniruotes galima lankyti ir Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijoje (Antakalnio g. 54) nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 19.30 val. iki 20.45 val. Užsiėmimus Antaklanyje veda mokytojas Algis.

Atviros aikido treniruotės vaikams ir jaunimui (6-17 m.) taip pat yra organizuojamos net keliose sostinės vietose – jaunimas (12-17 m.) gali dalyvauti treniruotėse nuo 17.15 val. iki 18.15 val. pirmadieniais ir trečiadieniais, adresu: Studentų g. 45. Vaikams (5-10 m.) treniruotės organizuojamos pirmadieniais, antradieniais, ketvirtadieniais ir penktadieniais nuo 18.15 val. iki 19.15 val., adresu: Studentų g. 39. Atviruose aikido užsiėmimuose kviečiami dalyvauti vaikai (7-12 m.) ir Antakalnyje (Antakalnio g. 54) antradieniais ir ketvirtadieniais net dviem skirtingais laikais – nuo 15.30 val. iki 16.30 val. ir nuo 18.30 val. iki 19.30 val. Antakalnyje vyksiančiose treniruotėse gali dalyvauti vaikai (10-15 m.) antradieniais ir ketvirtadieniais, tik kitu laiku – nuo 17.20 val. iki 18.20 val., taip pat Antakalnyje laukiami nemokamose vasario – kovo mėnesio treniruotėse ir 6-9 m. vaikai nuo 18.20 val. iki 19.20 val.

Į treniruotes reikalinga išankstinė registracija el. paštu: [email protected]

Treniruotės su „InShapefitness“

Vilniečiai taip pat kviečiami dalyvauti atvirose, įvairaus intensyvumo treniruotėse. Jų metu galėsite mokytis taisyklingų judesių, nesukeliančių skausmų, atvirkščiai – reabilituojančių, atsipalaidavimo technikos per judesį, kvėpavimo subtilybių o kur dar raumenų ryškinimas, svorio kontrolė bei gera muzika.

Atviros treniruotės vyks vasario 5 ir 7 dienomis (pirmadienį ir trečiadienį) nuo 11.30 val. adresu: Kalvarijų g. 143A.

Dar daugiau užsiėmimų vilniečių laukia ir vakarais – vasario 5 ir 7 dienomis galima dalyvauti ir „Pilaites“ treniruotėse nuo 18.30 val. iki 19.30 val. Vakarinės treniruotės taip pat vyks Kalvarijų g. 143A.

Vasario 6 ir 8 dienomis (antradienį ir ketvirtadienį) sostinės gyventojai kviečiami dalyvauti nemokamose funkcinėse/ intervalinėse treniruotėse nuo 19.00 val. adresu: Ukmergės g. 234A.

Registracija į šiuos užsiėmimus vyksta el. paštu:[email protected]

Sivanandos jogos pamokos

Sivanandos jogos pradedančiųjų pamokos suaugusiems – tai taip pat viena iš puikių alternatyvų atsipalaiduoti po dienos darbų. Šiuose užsiėmimuose gali dalyvauti bet kokio fizinio pasirengimo žmonės, net ir seniai nesportavę.

Užsiėmimai pradedantiesiems vyks Jogos namuose „ANAHATA“ (Šv. Stepono g. 20-5) vasario 14 ir 28 dienomis (trečiadieniais) 18.00 val.

Į jogos pamokas būtina išankstinė registracija el. paštu: [email protected]

Atsipalaidavimo vakarai moterims

Šiuose praktikumuose mokysimės atsipalaiduoti sąmoningai kvėpuodamos ir saugiai, lėtai, ramiai judėdamos.

Išjudinsime kūną paprastais, bet labai efektyviais moteriškai energijai būdingais judesiais. Didelį dėmesį skirsime sąmoningam kvėpavimui, mokysimės prailginti ir pagilinti kvėpavimą. Po šių užsiėmimų moterys jaučiasi pailsėjusios, atsipalaidavusios, džiugios, švytinčiom akim ir plačiom šypsenom veiduose.

Šią praktiką gali daryti visos moterys, nepriklausomai nuo amžiaus, kūno proporcijų ar pasiruošimo. Tai ne sportas. Tai meditacija.

Užsiėmimus veda Šarūnė Lynikaitė, sertifikuota sąmoningo kvėpavimo profesionali instruktorė, rebeferė ir energetinių praktikų moterims praktikė.

Užsiėimimai vyks vasario 5, 12, 19, 26 dienomis (pirmadieniais) nuo 19.00 val. iki 21.00 val. Antakalnyje (P.Vileišio g. 17A), saviugdos studijoje „Lašo jėga“.

Į šiuos praktikumus registracija yra būtina el. paštu: [email protected]

Sveikasmiestas nemokamostreniruotės sveikatingumomėnuo
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Komentarai

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.

Įvykiai
Vilniaus Pilaitės gimnazijos stadionas – pavyzdinis modernus sostinės infrastruktūros projektas. Rugsėjo pradžioje aikštyne buvo paklota speciali dirbtinė žolė, o šiandien – uždengtas pripučiamas 110 metrų ilgio ir 70 metrų pločio bei 19 metrų aukščio kupolas, apsaugosiantis sportuojančius nuo šalčio. Viduje įrengtos modernios apšvietimo sistemos, tad treniruotės galės vykti ir tada, kai lauke bus šalta. Projekto eigoje liks paskutinis žingsnis – modulinių...
Įvykiai
lniaus daugiabučių namų kiemuose bus daugiau tvarkos ir patogumo: sostinės savivaldybė šiemet įrengė dvigubai daugiau nei pernai – 1200 – naujų automobilių stovėjimo vietų 39-iose žaliųjų korių aikštelėse. Esamų kiemų erdves tarp daugiabučių pasistengta išnaudoti kuo sumaniau: kur įmanoma, buvo išlygintas paviršius, sutvirtintas skalda ir paklota speciali korinė danga. Tokių žaliųjų korių dydis neretai prilygsta krepšinio aikštelei. „Dešimtmečius miegamųjų...
Lietuvoje
Eismo sąlygos rekonstruojamame magistralės A1 Vilnius–Kaunas–Klaipėda ruože – vadinamoje „Megos“ sankryžoje ties Kaunu – netrukus pagerės. Dar šiais metais čia planuojama leisti eismą tiek pagrindiniu, tiek jungiamaisiais keliais. „Pagal sutartį magistralės rekonstrukcija buvo numatyta iki kitų metų balandžio mėn. Tačiau sparčiai vykdomi darbai leis gerokai anksčiau nei planuota atverti eismui šią svarbią sankryžą ir išspręsti spūsčių problemą“, – sako sus...
Įvykiai
Prieš metus nuoširdų ir įtraukiantį vaizdo klipą apie Lietuvą „Youtube“ kanale paskelbęs keliautojas, socialinių tinklų žvaigždė Jokūbas Laukaitis ėmėsi Vilniaus – bendradarbiaudamas su Vilniaus turizmo ir verslo plėtros agentūra „Go Vilnius“ sukūrė 10 minučių trukmės Lietuvos sostinę užsieniečiams pristatantį vaizdo klipą. Šiandien internautams pristatomas kūrinys atveria Vilniaus vaizdą Jokūbo, čia gimusio ir augusio, akimis. „Nors per savo keliones visa...
Sportas
Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai patyrė skaudžią nesėkmę namuose. Atidėtose A lygos 21-ojo turo rungtynėse žalgiriečiai 1:3 (1:2) nusileido „Sūduvai“. Šis pralaimėjimas marijampoliečiams garantavo pirmąją vietą turnyro lentelėje po keturių ratų, o tai reiškia, kad likusios dvejos tarpusavio rungtynės vyks Marijampolėje. Rungtynėse, kurias gyvai stebėjo daugiau nei du tūkstančiai žiūrovų, žalgiriečiams teko verstis be diskvalifikuoto Victoro Perezo. Dvikov...
Kriminalai
Mažiausiai aštuoniems Kauno „Žalgirio“ sirgaliams sekmadienio viešnagė Vilniuje baigsis areštinėje po to, kai LKL rungtynių tarp „Ryto“ ir „Žalgirio“ metu jaunuoliai sukėlė muštynes. Trečiojo ketvirčio pradžioje grupė kauniečių sirgalių bandė fotografuotis prie tuščių „B tribūnos“ vietų „Siemens“ arenoje, taip supykdydami vietos sirgalius. Netrukus šalia aikštės kilo neramumai, kai tuo nepatenkinti vietas fanai bandė svečius auklėti kumščiais. Grupė „Žalgi...
Sportas
Vilniaus „Rytas“ (5-1) namuose 70:88 (21:23, 13:27, 16:20, 20:18) nusileido Kauno „Žalgiriui“ (6-0) ir patyrė pirmąją nesėkmę „Betsafe–LKL“ čempionate. Pusantro kėlinio komandos žaidė taškas į tašką, tačiau prieš pertrauką kauniečiai pradėjo bėgti į priekį. Svečiai įpusėjus mačui atitrūko 50:34. Antroje rungtynių pusėje „Rytui“ pavyko varžovus pristabdyti, tačiau intrigos šeimininkai neatkūrė. „Žalgiris“ nepaleido dviženklio pranašumo ir šventė pergalę – 7...
Įvairios
Vilniuje buvo rastas 1000 eurų lobis, kurį paslėpė sutelktinio finansavimo platforma „Profitus“ ir visus norinčius kvietė dalyvauti lobio paieškose. Po savaitę trukusių užuominų ir lobio paieškų, šį šeštadienį, spalio 19 d. buvo atrastas lobis. Jį atrado Vilnietis Kęstutis Antanavičius. Į lobio paieškas įsitraukė daugiau nei 500 žmonių, tarp kurių ir Lietuvoje gerai žinoma televizijos laidų vedėja Indrė Kavaliauskaitė – Morkūnienė. Sutelktinio finansavimo...
Būstas
Finansų ministerijai siūlant keisti būsto nuomos ir verslo liudijimų tvarką, ekspertai perspėja, kad augs nuomos kainos, o ir taip įkaitusi rinka taps dar karštesnė. Lietuvos laisvosios rinkos instituto (LLRI) analitikė Indrė Genytė-Pikčienė sako, jog šis sprendimas tik paskatins šešėlinę būsto nuomos rinką. Vis daugiau žmonių butus perka ne sau, bet investicijai ir po to juos nuomoja. Kai kurie tokiu verslu besiverčiantys žmonės turi ir po penkis butus, k...