Vasaris Vilniuje skelbiamas sveikatingumo mėnesiu, vyks nemokamos treniruotės

„Sveikas miestas“ drauge su sostinėje įsikūrusiomis organizacijomis kviečia paskutinįjį žiemos mėnesį praleisti aktyviai bei dalyvauti nemokamuose užsiėmimuose net keliose Vilniaus vietose.

Pasiūlymų spektras įvairus – nuo jogos iki aikido. Į užsiėmimus reikia registruotis iš anksto bei dalyvaujant juose turėti su savimi patogią laisvalaikio aprangą, sportinę avalynę.

Susipažinti su Iyengar joga ir dalyvauti nemokamuose jogos užsiėmimuose, kuriuos veda sertifikuota Iyengar jogos mokytoja Ramunė Zaleskaitė galima vasario 7 d. ir vasario 21 d. nuo 18.00 val. iki 19.30 val. Jogos pamokos vyksta „Iyengar joga – Ramunės studijoje“, Slucko g. 3 (II aukštas).

Su savimi patariama turėti jogos kilimėlį. Registruotis reikia el. paštu: [email protected]

Gatvės šokių pamokos

Organizuojamos atviros šokių pamokos yra puiki proga supažindinti savo vaikus, brolius, seseris ir jaunuosius draugus su šokių pasauliu bei aktyviai praleisti šeštadienio popietę (tėveliai galės prie studijos nemokamai pastatyti automobilius).

Nemokamas šokių pamokas vaikamsir jaunuoliams „SKILLZ” studijoje (Lukiškių g. 5, II aukšte) ves treneriai Gytis ir Gvida.

Šokių pamokos vyks vasario 17 d. (šeštadienį). Nuo 15.00 val. iki 16.00 val. kviečiami mokytis šokti „Hip Hop“ drauge su Gyčiu 8-11 m. vaikai. Vėliau, nuo 16.00 val. iki 17.00 val., jaunuoliai nuo 11 iki 14 m. galės mokytis „House“ žingsnelių su Gvida.

Vietų skaičius yra ribotas, todėl į pamokas iš anksto užsiregistruoti būtina – tereikia parašyti laišką el. paštu [email protected], nurodant registruojamo vaiko vardą, pavardę, amžių ir kokioje pamokoje norima dalyvauti.

Aikido treniruotės

Šį Rytų kovos meną, stiprinantį kūną, džiuginantį širdį ir skaidrinantį dvasią, galite išbandyti drauge su aikido mokyklos „Aidas“ profesionaliais treneriais.

Suaugusieji (vyrai ir moterys 17-60 m.) gali praktikuoti aikido ne tik vasarį, bet ir kovą, net dvejose sostinės vietose. Lietuvos edukologijos universiteto salėje (Studentų g. 45) antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 18.00 val. iki 19.15 val. užsiėmimus veda mokytojas Mantas. Taip pat atviras treniruotes galima lankyti ir Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijoje (Antakalnio g. 54) nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 19.30 val. iki 20.45 val. Užsiėmimus Antaklanyje veda mokytojas Algis.

Atviros aikido treniruotės vaikams ir jaunimui (6-17 m.) taip pat yra organizuojamos net keliose sostinės vietose – jaunimas (12-17 m.) gali dalyvauti treniruotėse nuo 17.15 val. iki 18.15 val. pirmadieniais ir trečiadieniais, adresu: Studentų g. 45. Vaikams (5-10 m.) treniruotės organizuojamos pirmadieniais, antradieniais, ketvirtadieniais ir penktadieniais nuo 18.15 val. iki 19.15 val., adresu: Studentų g. 39. Atviruose aikido užsiėmimuose kviečiami dalyvauti vaikai (7-12 m.) ir Antakalnyje (Antakalnio g. 54) antradieniais ir ketvirtadieniais net dviem skirtingais laikais – nuo 15.30 val. iki 16.30 val. ir nuo 18.30 val. iki 19.30 val. Antakalnyje vyksiančiose treniruotėse gali dalyvauti vaikai (10-15 m.) antradieniais ir ketvirtadieniais, tik kitu laiku – nuo 17.20 val. iki 18.20 val., taip pat Antakalnyje laukiami nemokamose vasario – kovo mėnesio treniruotėse ir 6-9 m. vaikai nuo 18.20 val. iki 19.20 val.

Į treniruotes reikalinga išankstinė registracija el. paštu: [email protected]

Treniruotės su „InShapefitness“

Vilniečiai taip pat kviečiami dalyvauti atvirose, įvairaus intensyvumo treniruotėse. Jų metu galėsite mokytis taisyklingų judesių, nesukeliančių skausmų, atvirkščiai – reabilituojančių, atsipalaidavimo technikos per judesį, kvėpavimo subtilybių o kur dar raumenų ryškinimas, svorio kontrolė bei gera muzika.

Atviros treniruotės vyks vasario 5 ir 7 dienomis (pirmadienį ir trečiadienį) nuo 11.30 val. adresu: Kalvarijų g. 143A.

Dar daugiau užsiėmimų vilniečių laukia ir vakarais – vasario 5 ir 7 dienomis galima dalyvauti ir „Pilaites“ treniruotėse nuo 18.30 val. iki 19.30 val. Vakarinės treniruotės taip pat vyks Kalvarijų g. 143A.

Vasario 6 ir 8 dienomis (antradienį ir ketvirtadienį) sostinės gyventojai kviečiami dalyvauti nemokamose funkcinėse/ intervalinėse treniruotėse nuo 19.00 val. adresu: Ukmergės g. 234A.

Registracija į šiuos užsiėmimus vyksta el. paštu:[email protected]

Sivanandos jogos pamokos

Sivanandos jogos pradedančiųjų pamokos suaugusiems – tai taip pat viena iš puikių alternatyvų atsipalaiduoti po dienos darbų. Šiuose užsiėmimuose gali dalyvauti bet kokio fizinio pasirengimo žmonės, net ir seniai nesportavę.

Užsiėmimai pradedantiesiems vyks Jogos namuose „ANAHATA“ (Šv. Stepono g. 20-5) vasario 14 ir 28 dienomis (trečiadieniais) 18.00 val.

Į jogos pamokas būtina išankstinė registracija el. paštu: [email protected]

Atsipalaidavimo vakarai moterims

Šiuose praktikumuose mokysimės atsipalaiduoti sąmoningai kvėpuodamos ir saugiai, lėtai, ramiai judėdamos.

Išjudinsime kūną paprastais, bet labai efektyviais moteriškai energijai būdingais judesiais. Didelį dėmesį skirsime sąmoningam kvėpavimui, mokysimės prailginti ir pagilinti kvėpavimą. Po šių užsiėmimų moterys jaučiasi pailsėjusios, atsipalaidavusios, džiugios, švytinčiom akim ir plačiom šypsenom veiduose.

Šią praktiką gali daryti visos moterys, nepriklausomai nuo amžiaus, kūno proporcijų ar pasiruošimo. Tai ne sportas. Tai meditacija.

Užsiėmimus veda Šarūnė Lynikaitė, sertifikuota sąmoningo kvėpavimo profesionali instruktorė, rebeferė ir energetinių praktikų moterims praktikė.

Užsiėimimai vyks vasario 5, 12, 19, 26 dienomis (pirmadieniais) nuo 19.00 val. iki 21.00 val. Antakalnyje (P.Vileišio g. 17A), saviugdos studijoje „Lašo jėga“.

Į šiuos praktikumus registracija yra būtina el. paštu: [email protected]

Sveikasmiestas nemokamostreniruotės sveikatingumomėnuo
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Komentarai

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.

Įvykiai
Vakar prasidėjusioje tarptautinėje statybų parodoje „Resta 2019“ lankytojai galėjo ne tik pasisemti įkvėpimo, kaip įsirengti svetainę, vonią, virtuvę ar terasą, tačiau ir pamatyti tris skirtingus miegamųjų interjerus. 40 kv. m. plote įrengtos interjerų ekspozicijos atspindindčios tris vyraujančias interjero dizaino tendencijas. Jungtinis „Unideco“ namų apdailos centro bei „Interjeras.lt“ projektas parodos lankytojus kviečia susipažinti su naujausiais ir ma...
Kriminalai
Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Šalčininkų rajono policijos komisariato pareigūnai sulaikė viešosios tvarkos pažeidimu (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 284 str.) įtariamą jauną vyrą. Jis policijai gerai žinomas, įsiteisėjusiu teismo nuosprendžiu nuteistas už grasinimą nužudyti ar sunkiai sutrikdyti žmogaus sveikatą ir turto sunaikinimą visuotinai pavojingu būdu. Balandžio 22 d. apie 20 val. 30 min. Vilniaus apskrities policija ga...
Įvykiai
Didžiausia šalyje vandentvarkos bendrovė „Vilniaus vandenys“ plečia savo tinklus ir tūkstančiams gyventojų suteiks galimybę jungtis prie naujų centralizuotų vandentiekio ir nuotekų tinklų. Skaičiuojama, kad 2019 metais, įgyvendinus Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšomis finansuojamo projekto tinklų plėtrą, iš viso bus nutiesta apie 25 km naujų vandentiekio tinklų ir beveik 31 km nuotekų tinklų. Patogumai, kurių iki šiol neturėjo, taps prieinami beveik...
Įvykiai
Sostinėje gegužės 2–4 dienomis laukia „Istorinės Vienybės“  savaitgalis –  bus minima gegužės 3-iosios Konstitucijos diena.  Vilniuje ir jo apylinkėse vyks diskusijos, seminarai, kvies gyventojus ir miesto svečius keliauti ir pažinti savo bei kaimynų kultūras. „Istorinės Vienybės“ savaitgalis organizuojamas pirmą kartą. Pirmąjį gegužės savaitgalį bus minima  svarbi data – 1791-ųjų gegužę priimtas pagrindinis Abiejų Tautų Respublikos įstatymas, laikomas pir...
Įvykiai
Šiandien 14.43  val. Bendrajame pagalbos centre skubios pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Vilniaus m., Lvovo g. 38 iš daugiaukšties stovėjimo aikštelės iškrito lengvasis automobilis BMW X6.  Į įvykio vietą išsiųstos Vilniaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos, informacija apie įvykį perduota Vilniaus greitosios medicinos pagalbos stočiai ir Vilniaus apskrities vyriausiajam  policijos komisariatui.
Laisvalaikis
Sostinės savivaldybės sukurta alternatyvaus Vilniaus tyrinėjimo platforma „Neakivaizdinis Vilnius“ balandžio 27–28 d kviečia į pirmąjį  miesto studijų savaitgalį. Į sostinę iš visos Lietuvos gyventojai kviečiami patogiai atvykti traukiniais ir dalyvauti nemokamose ekskursijose – gidai žada, kad Vilniaus savaitgalio studijos leis išvysti dar nepažintą sostinę. „Neakivaizdinis Vilnius“ iš viso paruošė apie 30 ekskursijų, į kurias gali registruotis visi, turi...
Įvykiai
Kuriant kokybišką ir prabangų interjerą svarbu ne tik tinkamai pasirinkti spalvas, medžiagas ir baldus, bet ir atsižvelgti į tai, kokioje aplinkoje ir miesto vietoje yra namai, teigia interjero specialistai. Trys interjero dizainerės – Ieva Viesulienė (interjero namai „Matilda“), Eglė Mišinytė ir Jurgita Mockutė (interjero namai „me2architects“) – įrengė keturis butus sostinės centre esančiame projekte „Pilies apartamentai“. Interjero dizainerės pasidalino...
Įvykiai
Nuo gegužės 6-osios Lukiškių skersgatvio dalyje – nuo Lukiškių skg. pastato Nr. 6 iki Gynėjų gatvės – įvedamas vienpusis eismas. Šie pokyčiai įvesti ilgai stebėjus ir analizavus eismo srautus šioje miesto dalyje, vairuotojų saugumą, prasilenkimo galimybes ir kitas eismo sąlygas. Įvedus naujus eismo organizavimo pokyčius, eismo sąlygos ir susisiekimo galimybės pagerės, o eismo dalyviai jausis saugesni. Lukiškių skersgatvyje bus įrengtos naujos įlaipinimo-iš...
Laisvalaikis
Kulinarinės patirtys tampa vis svarbesne kelionių dalimi. Garsas apie išskirtinius restoranus sklinda toli už miesto ir šalies ribų ir įkvepia žmones keliauti tūkstančius kilometrų tam, kad pasimėgautų autentiško patiekalo skoniu. Kuo šioje srityje gali didžiuotis Vilnius? „Go Vilnius“ parengė Vilniaus restoranų gidą „47 Flavours of Vilnius“ (liet. k. „47 Vilniaus skoniai“), kurio tikslas – patraukliai ir aiškiai pateikti informaciją apie Vilniaus geriausi...