User views view_news rubric_id news_rubric_id 7

Vasaris Vilniuje skelbiamas sveikatingumo mėnesiu, vyks nemokamos treniruotės

„Sveikas miestas“ drauge su sostinėje įsikūrusiomis organizacijomis kviečia paskutinįjį žiemos mėnesį praleisti aktyviai bei dalyvauti nemokamuose užsiėmimuose net keliose Vilniaus vietose.

Pasiūlymų spektras įvairus – nuo jogos iki aikido. Į užsiėmimus reikia registruotis iš anksto bei dalyvaujant juose turėti su savimi patogią laisvalaikio aprangą, sportinę avalynę.

Susipažinti su Iyengar joga ir dalyvauti nemokamuose jogos užsiėmimuose, kuriuos veda sertifikuota Iyengar jogos mokytoja Ramunė Zaleskaitė galima vasario 7 d. ir vasario 21 d. nuo 18.00 val. iki 19.30 val. Jogos pamokos vyksta „Iyengar joga – Ramunės studijoje“, Slucko g. 3 (II aukštas).

Su savimi patariama turėti jogos kilimėlį. Registruotis reikia el. paštu: [email protected]

Gatvės šokių pamokos

Organizuojamos atviros šokių pamokos yra puiki proga supažindinti savo vaikus, brolius, seseris ir jaunuosius draugus su šokių pasauliu bei aktyviai praleisti šeštadienio popietę (tėveliai galės prie studijos nemokamai pastatyti automobilius).

Nemokamas šokių pamokas vaikamsir jaunuoliams „SKILLZ” studijoje (Lukiškių g. 5, II aukšte) ves treneriai Gytis ir Gvida.

Šokių pamokos vyks vasario 17 d. (šeštadienį). Nuo 15.00 val. iki 16.00 val. kviečiami mokytis šokti „Hip Hop“ drauge su Gyčiu 8-11 m. vaikai. Vėliau, nuo 16.00 val. iki 17.00 val., jaunuoliai nuo 11 iki 14 m. galės mokytis „House“ žingsnelių su Gvida.

Vietų skaičius yra ribotas, todėl į pamokas iš anksto užsiregistruoti būtina – tereikia parašyti laišką el. paštu [email protected], nurodant registruojamo vaiko vardą, pavardę, amžių ir kokioje pamokoje norima dalyvauti.

Aikido treniruotės

Šį Rytų kovos meną, stiprinantį kūną, džiuginantį širdį ir skaidrinantį dvasią, galite išbandyti drauge su aikido mokyklos „Aidas“ profesionaliais treneriais.

Suaugusieji (vyrai ir moterys 17-60 m.) gali praktikuoti aikido ne tik vasarį, bet ir kovą, net dvejose sostinės vietose. Lietuvos edukologijos universiteto salėje (Studentų g. 45) antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 18.00 val. iki 19.15 val. užsiėmimus veda mokytojas Mantas. Taip pat atviras treniruotes galima lankyti ir Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijoje (Antakalnio g. 54) nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 19.30 val. iki 20.45 val. Užsiėmimus Antaklanyje veda mokytojas Algis.

Atviros aikido treniruotės vaikams ir jaunimui (6-17 m.) taip pat yra organizuojamos net keliose sostinės vietose – jaunimas (12-17 m.) gali dalyvauti treniruotėse nuo 17.15 val. iki 18.15 val. pirmadieniais ir trečiadieniais, adresu: Studentų g. 45. Vaikams (5-10 m.) treniruotės organizuojamos pirmadieniais, antradieniais, ketvirtadieniais ir penktadieniais nuo 18.15 val. iki 19.15 val., adresu: Studentų g. 39. Atviruose aikido užsiėmimuose kviečiami dalyvauti vaikai (7-12 m.) ir Antakalnyje (Antakalnio g. 54) antradieniais ir ketvirtadieniais net dviem skirtingais laikais – nuo 15.30 val. iki 16.30 val. ir nuo 18.30 val. iki 19.30 val. Antakalnyje vyksiančiose treniruotėse gali dalyvauti vaikai (10-15 m.) antradieniais ir ketvirtadieniais, tik kitu laiku – nuo 17.20 val. iki 18.20 val., taip pat Antakalnyje laukiami nemokamose vasario – kovo mėnesio treniruotėse ir 6-9 m. vaikai nuo 18.20 val. iki 19.20 val.

Į treniruotes reikalinga išankstinė registracija el. paštu: [email protected]

Treniruotės su „InShapefitness“

Vilniečiai taip pat kviečiami dalyvauti atvirose, įvairaus intensyvumo treniruotėse. Jų metu galėsite mokytis taisyklingų judesių, nesukeliančių skausmų, atvirkščiai – reabilituojančių, atsipalaidavimo technikos per judesį, kvėpavimo subtilybių o kur dar raumenų ryškinimas, svorio kontrolė bei gera muzika.

Atviros treniruotės vyks vasario 5 ir 7 dienomis (pirmadienį ir trečiadienį) nuo 11.30 val. adresu: Kalvarijų g. 143A.

Dar daugiau užsiėmimų vilniečių laukia ir vakarais – vasario 5 ir 7 dienomis galima dalyvauti ir „Pilaites“ treniruotėse nuo 18.30 val. iki 19.30 val. Vakarinės treniruotės taip pat vyks Kalvarijų g. 143A.

Vasario 6 ir 8 dienomis (antradienį ir ketvirtadienį) sostinės gyventojai kviečiami dalyvauti nemokamose funkcinėse/ intervalinėse treniruotėse nuo 19.00 val. adresu: Ukmergės g. 234A.

Registracija į šiuos užsiėmimus vyksta el. paštu:[email protected]

Sivanandos jogos pamokos

Sivanandos jogos pradedančiųjų pamokos suaugusiems – tai taip pat viena iš puikių alternatyvų atsipalaiduoti po dienos darbų. Šiuose užsiėmimuose gali dalyvauti bet kokio fizinio pasirengimo žmonės, net ir seniai nesportavę.

Užsiėmimai pradedantiesiems vyks Jogos namuose „ANAHATA“ (Šv. Stepono g. 20-5) vasario 14 ir 28 dienomis (trečiadieniais) 18.00 val.

Į jogos pamokas būtina išankstinė registracija el. paštu: [email protected]

Atsipalaidavimo vakarai moterims

Šiuose praktikumuose mokysimės atsipalaiduoti sąmoningai kvėpuodamos ir saugiai, lėtai, ramiai judėdamos.

Išjudinsime kūną paprastais, bet labai efektyviais moteriškai energijai būdingais judesiais. Didelį dėmesį skirsime sąmoningam kvėpavimui, mokysimės prailginti ir pagilinti kvėpavimą. Po šių užsiėmimų moterys jaučiasi pailsėjusios, atsipalaidavusios, džiugios, švytinčiom akim ir plačiom šypsenom veiduose.

Šią praktiką gali daryti visos moterys, nepriklausomai nuo amžiaus, kūno proporcijų ar pasiruošimo. Tai ne sportas. Tai meditacija.

Užsiėmimus veda Šarūnė Lynikaitė, sertifikuota sąmoningo kvėpavimo profesionali instruktorė, rebeferė ir energetinių praktikų moterims praktikė.

Užsiėimimai vyks vasario 5, 12, 19, 26 dienomis (pirmadieniais) nuo 19.00 val. iki 21.00 val. Antakalnyje (P.Vileišio g. 17A), saviugdos studijoje „Lašo jėga“.

Į šiuos praktikumus registracija yra būtina el. paštu: [email protected]

Sveikasmiestas nemokamostreniruotės sveikatingumomėnuo
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Komentarai

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.

Įvykiai
Vienas unikaliausių Europoje Vilniaus senamiestis atveria savo paslaptingus uždarus kiemelius smalsiems ir besidomintiems istorija lankytojams. Sostinės meras Remigijus Šimašius neseniai laiškais pakvietė Senamiesčio gyventojus tapti savo miesto ambasadoriais – atverti uždarus, savitą istoriją pasakojančius kiemelius miesto svečiams ir vilniečiams. Kiemeliuose slypi kelių amžių mūrų, miesto vartų liekanos ir kiti lobiai. Iniciatyva atverti kiemelius idėja...
Visus lietuvių kalbos mylėtojus kovo 8 d. 11 val. kviečiame rašyti jau 12-ąjį Nacionalinį diktantą. Sostinėje savo lietuvių kalbos žinias bus galima pasitikrinti miesto savivaldybėje ir 6 ugdymo įstaigose. Nacionalinio diktanto organizatoriai ir projekto partneriai diktanto rašymą organizuoja visoje Lietuvoje. Diktantą bus galima rašyti Vilniaus miesto savivaldybėje Tarybos salėje (Konstitucijos pr. 3, II aukštas) bei keliose Vilniaus miesto bendrojo ugdym...
Įvykiai
Naujai suremontuotų ir šiuolaikiškai įrengtų patalpų atidarymas Vilniaus universiteto (VU) Medicinos fakultete virto tikra švente bendruomenei. Administracijos darbuotojai, dėstytojai, studentai, darbus atlikę rangovai ir kiti susirinkę svečiai nuoširdžiai džiaugėsi reikšmingais infrastruktūros pokyčiais. „Tai puiki dovana visam Vilniaus universitetui artėjančio 440 metų jubiliejaus proga“, – teigė dekanas prof. Algirdas Utkus. 2018 m. atlikus iš Chemijos...
Gamta
Penktadienį nebus šilta, orus lems anticiklonas, kuris naktį atneš dviženklę minusinę temperatūrą. Tačiau jau šeštadienio dieną temperatūra pradės sparčiau kilti.  Penktadienį orus lems anticiklonas, Lietuva liks šaltojoje jo pusėje, tad nebus šilta. Diena bus saulėta ir giedra, plonų debesų pasitaikys tik vietomis, kritulių nenumatoma, kai kur išsilaikys plikledis. Temperatūra dieną svyruos nuo 0 iki 4 laipsnių šalčio, pūs vidutinio stiprumo šiaurinių kry...
Įvykiai
Vilniaus miesto savivaldybės įmonė Vilniaus šilumos tinklai (VŠT) nuo kovo 1 d. klientus aptarnaus moderniose patalpose, kurios įrengtos naujame verslo centre (Spaudos g. 6). Naują pastatą, esantį Viršuliškių ir Pilaitės mikrorajonų sankirtoje, VŠT pasirinko atsižvelgdama į patogias susisiekimo sąlygas ir galimybę gyventojams vienoje miesto vietoje susitvarkyti įvairius klausimus, susijusius su komunalinėmis paslaugomis. Į šį pastatą perskels ir dalis kitų...
Įvykiai
Vilniaus miesto savivaldybė praneša, kad dėl AB „Amber Grid“ vykdomų įrangos darbų penktadienį aplinkos ore jausis odoranto (specifinis kvapiųjų medžiagų) kvapas. Odorantas – tai medžiaga, suteikianti bekvapėms kurui naudojamoms nuodingosioms dujoms savitą kvapą, vartojama, norint užtikrinti saugumą, teigiama žodyne. Taip pat ši medžiaga naudojama patalpų orui gaivinti. Kvapas sveikatai nepavojingas.
Sveikata
Sostinės barams, kavinėms ir naktiniams klubams savaitgaliais dirbant iki paryčių, kai kuriose Vilniaus senamiesčio gatvėse užfiksuotas intensyvaus eismo automagistralei prilygstantis triukšmo lygis, rodo Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos (NVSC) Vilniaus departamento ir Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos atlikta serija triukšmo matavimų Vilniaus senamiestyje nakties metu.  NVSC Vilniaus de...
Laisvalaikis
VU Kultūros centras vasario 22, 23 ir kovo 8, 9 d. kviečia VU bendruomenę išbandyti balfolką. Šis šokis, šiuo metu itin populiarus tarp Europos universitetinių bendruomenių, ieško savo gerbėjų ir Lietuvoje. Šokių pamokas ves ir su jo ištakomis supažindins ansamblio „Ratilio“ šokių mokytoja, etnochoreografė Goda Sungailaitė. Balfolkas – tai bendras Europos folklorinių šokių, atgaivintų ir vėl pradėtų šokti XX a. aštuntąjį dešimtmetį Prancūzijoje, pavadinima...
Kriminalai
Vilniaus apylinkės teismas sostinės gyventoją P. M., gim. 1939 m., pripažino kaltu dėl viešo neigimo buvusios Sovietų Sąjungos padarytų nusikaltimų Lietuvos Respublikai, jos gyventojams (Baudžiamojo kodekso 1702 str. 1 d.) ir skyrė jam 70 MGL (2636,20 Eur) dydžio baudą. Tyrimo duomenimis, nuteistasis P. M. užgauliu ir įžeidžiančiu būdu, viešai pritardamas Rusijos žurnalistės G. Sapožnikovos knygos „Kas ką išdavė" turiniui, neigė 1990-1991 m. agresiją prieš...