Vilniaus meras: Sporto rūmų pertvarkoje į Kongresų centrą – nedovanotinai ilga pauzė

Vilniaus meras: Sporto rūmų pertvarkoje į Kongresų centrą – nedovanotinai ilga pauzė, nuotrauka-1

Vilniaus koncertų ir sporto rūmų pertvarkoje į Kongresų centrą padaryta nedovanotinai ilga pauzė, sako Vilniaus meras Remigijus Šimšius.

„Apmaudu, kad Vyriausybė yra pristabdžiusi šį savo projektą. Po iškilusių, bet lyg ir išspręstų viešųjų pirkimų skaidrumo klausimų dabar yra nedovanotinai ilga pauzė tame projekte“,– interviu „Verslo žinioms“ teigė sostinės vadovas.

Pasak mero, miestas iš savo pusės viską jau yra padaręs – sutvarkęs planavimo dokumentus ir visą aplinką. „Dabar laukiame sparčių Vyriausybės žingsnių“, – teigė jis.

„Lyg ir yra planų šių metų viduryje iš naujo skelbti konkursą. Bet man atrodo, kad galima būtų greičiau judėti“,– pridūrė R. Šimašius.

BNS pernai spalį rašė, kad Vyriausybė kongreso veiklai rūmus tikisi pritaikyti iki 2021-ųjų.Anksčiau buvo numatyta, kad rūmai bus rekonstruoti 2018-aisiais, o kongresai, konferencijos ir kultūros renginiai čia vyks jau nuo 2019-ųjų.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Vilniauskoncertųirsportorūmai KongresųCentras RemigijusŠimašius
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.