Pavasario dviračių kroso varžybos vyks aplink Žaliuosius ežerus

Balandžio 21 dieną (šeštadienį) „Kalnų dviračių (MTB) sporto federacija“ visus dviračių sporto mėgėjus ir pradedančiuosius kviečia į MTBF pavasario krosą „Grand Žalieji ežerai 2018“ varžybas, kurios įvyks Vilniuje. Trasa drieksis aplink Žaliuosius ežerus.

Pavasario varžybos aplink Žaliuosius ežerus grįžta. Lenktyninkų laukią įdomi, greita ir pavasariška trasa, kurią įveiks kiekvienas.

Dviračių pasirinkimas yra laisvas. Tačiau, kadangi tai kalnų dviračių varžybos, kuriose vyrauja dvivėžiai ir vienvėžiai miško takeliai, gali pasitaikyti akmenų, šaknų, upelių, dirbtinų kliūčių kaip tilteliai, rekomenduojame dalyvauti su kalnų, cyclocross, FatBike dviračiais. Jeigu tokio neturite, o Jūsų tikslas yra išbandyti dviračių varžybas, tiks bet koks dviratis.

Trasa yra įveikiama bet kokio stiliaus, senumo, ar komplektacijos, dviračiu. Reikalavimai dviračiui: tvarkingai veikiantys priekiniai ir galiniai dviračio stabdžiai. Reikalavimai dalyviams: šalmas ir gera nuotaika (privaloma).

Trasos ypatumai: dalyviams teks įveikti 1-3 ratus (10-30 km.), priklausomai nuo pasirinktos grupės ir amžiaus. Vyrauja vienvėžiai ir dvivėžiai miško takeliai. Visa trasos informacija: http://mtbf.lt/renginiai/mtbf-pavasario-krosas-grand-zalieji-ezerai-2018/

Starto vieta: Balsio ežero pagr. paplūdimys, Žalieji Ežerai, Vilnius.

MTB pavasariovaržybos dviračiai
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.