Mamos dienos proga - nemokama ekskursija Valdovų rūmuose

Artėjančios Motinos dienos proga Valdovų rūmai kviečia mamas, tėčius ir vaikus dalyvauti šventinėje edukacinėje programoje. Šiai progai parengtame užsiėmime ekspozicijoje ieškosime Vilniaus rezidencijoje gyvenusių valdovų motinų atvaizdų ir bandysime atskleisti už jų šydo besislepiančias garsiųjų kunigaikštienių gyvenimo istorijas.

Antroje užsiėmimo dalyje pakviesime dalyvius į kūrybines juvelyrikos dirbtuves. Gaminsime kamėjas ir iš jų kursime nuostabų papuošalą – segę arba medalioną. Iš istorinių šaltinių žinome, kad papuošalų, dekoruotų brangakmeniais su kamėjomis, turėjo ne viena Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovė. Žygimanto Augusto motina Bona Sforca ir žmona Barbora Radvilaitė turėjo kamėjas, pagamintas su jų pačių atvaizdais. Iš modelino pasigaminsime kamėjos atspaudą ir dekoruosime segę karoliukais, įvairiomis juostelėmis bei kaspinėliais. Šį papuošalą galėsime padovanoti artėjančios Motinos dienos proga pačiam brangiausiam žmogui – mamai. Linkime, kad Jūsų pačių rankomis sukurtas papuošalas priverstų Jūsų mamą pasijusti tikra karaliene!

Trukmė 1 val. 30 min.

2018 m. gegužės 5 d.

11 val. Registruotis čia

13 val. Registruotis čia

Dalyvių laukiame Valdovų rūmų muziejaus Lankytojų vestibiulyje.

Daugiau informacijos:www.valdovurumai.lt

321 peržiūra liepos mėn.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.