„Vytis“ taurės varžybas pradėjo pergale

Lietuvos futbolo federacijos taurės varžybas antroji sostinės futbolo komanda Vilniaus „Vytis“ pradėjo pergale, išvykoje 2:0 įveikę Biržų futbolininkus.

Rungtynes vilniečiai pradėjo kiek prisnūdę, tačiau net ir tada sugebėjo sukelti kelis pavojus prie šeimininkų vartų, bet jų neišnaudojo. Tuo tarpu šeimininkai laukė savo progų greitose atakose, kurių turėjo vos keletą. Pirmas dvikovos įvartis krito maždaug kėlinio viduryje, kai po standartinės situacijos visiškai laisvas likęs Markas Kardokas galva pasiuntė kamuolį į vartus. Pirmajame kėlinyje daugiau įvarčių pelnyta nebuvo ir viskas buvo nukelta į antrąją mačo dalį.

O ta antroji mačo dalis svečiams prasidėjo ne itin pozityviai - už kalbas su teisėju raudoną kortelę prieš save išvydo N. Misiuk, tokiu būdu palikdamas komandą žaisti mažumoje. Tačiau žaidimas per daug ryškiai nesikeitė ir Vyčiai toliau turėjo tam tikrą žaidybinę persvarą bei kūrė progas, kurių geriausios neišnaudojo E. Lotužys - po sumaišties baudos aikštelėje šis atsidūrė visiškai laisvas prieš tuščius varžovų vartus, tačiau kažkokiu būdu sugebėjo pataikyti į virpstą. Gerai, kad tai vilniečiams per daug nekainavo - tas pats M. Kardokas neilgai trukus sulaukė dar vieno skerso perdavimo ir dar kartą smūgiu galva nuginklavo oponentų vartininką. Per likusį laiką nieko įsimintino nebeįvyko ir Vyčiai užsitikrino vietą LFF Taurės šešioliktfinalyje.

Artimiausios rungtynės Vyčių laukia jau šį sekmadienį, kai I lygos čempionate teks keliauti į Pakruojį ir susitikti su vietos komanda. Praėjusiame lygos sezone pakruojiečių įveikti taip ir nepavyko, tad lengvų taškų tikėtis neverta.

LFF Taurės 1/32 Biržų "Širvėna" - "Vilniaus Vytis" 0:2 (0:1)

"Vilniaus Vytis": K. Čirba, A. Korsakas, R. Juška (A. Bukovskis), L. Valvonis, I. Kunickas (K. Gusočenko), G. Paulauskas (E. Lotužys), J. Moroz (V. Ruzgas), M. Makutunovičius, P. Oiaran, M. Kardokas (D. Malžinskas), N. Misiuk;

1 peržiūra liepos mėn.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.