Valdovų rūmuose kitataučiai deklamuos ir dainuos lietuviškai

Ketvirtus metus vykstantis renginys „Po lietuvių kalbos ir kultūros skėčiu“ kviečia į LDK Valdovų rūmus. Gegužės 17 dieną 18 valandą daugiau jei 40 kitataučių iš 25 šalių prabils lietuviškai. Jie deklamuos lietuvių poetų eiles ir dainuos dainas, kurias sukūrė. Minint Lietuvos respublikos šimtmetį, beveik visi atliekami kūriniai yra sukurti 1918-2018 metais.

Dalyviai iš vakarų Europos valstybių galbūt net nežinojo, kad jų protėviai prieš du tris šimtus metų Vilniuje savomis kalbomis sakė panegirikas LDK valdovams. Daugiakalbystė ir tautinė tolerancija LDK buvo savaime aiškus reiškinys, prasidėjęs dar nuo Gedimino laikų ir Gedimino laiškų. Šis renginys yra kultūrinio vyksmo tęsinys. Gegužės 17 dieną kitataučiai prabils lietuviškai ir per poeziją bei dainas pažins mūsų šalies kultūrą.

Koncerto pradžia 18 val, bet ateikite tarp 17:30 ir 17:45, nes reikės iki salės nueiti.

Šis renginys yra tarptautinio poezijos festivalio „Poezijos pavasaris“ dalis. Renginys yra nemokamas, būtina registracija. Registracija: http://registracija.valdovurumai.lt/y7esdl60

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.