Gedimino prospekte pavogtas šuo


Šiandien 12 val. 33 min. „Tautmilės prieglaudėlė“ gavo pranešimą apie Gedimino prospekte pavogtą šunį. Pranešęs asmuo teigia manantis, jog vagis buvo narkotikus vartojantis žmogus.

Nepažįstamasis išsigandusį šuniuką nusinešė su rožiniu pavadėliu. Liudininkui pasiteiravus, ar tai jo šuo, augintinį pasisavinęs žmogus atsakė, jog jį pavogė, bet dar nepardavė.

Prašome atsiliepti šuns netekusius šeimininkus. Skambinkite į prieglaudą tel. 8-620 94523 arba kreipkitės į policiją 112.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.