„Vytis“ išvykoje iškovojo svarbius taškus

Dvikova prasidėjo be didesnės žvalgybos ir abi ekipos iškart pradėjo ieškoti savo progų priekyje. Neblogų šansų turėjo tiek ir šeimininkai, tiek ir vilniečiai, tačiau įvarčio teko kiek palaukti iki maždaug kėlinio vidurio, kai Jevgenij Moroz, gavęs gerą perdavimą stipriu smūgiu iš maždaug 20 metrų pasiuntė jį į viršutinį vartų kampą.

Kėlinio pabaigoje pavyko pranašumą padidinti, kai laiku į ataką pasijungęs Deividas Malžinskas iš pusiau kampo pelnė antrąjį savo ekipos įvartį. Beje, verta pažymėti tai, kad abiems žaidėjams tai buvo pirmieji įvarčiai oficialiose rungtynėse, atstovaujant Vilniaus komandai.

Antroji mačo dalis taip pat palankiau prasidėjo svečiams, kai Leonardo dar vienu tolimu smūgiu pelnė jau trečiąjį įvartį. Vėliau emocijos aikštėje kiek aprimo, išpuolių buvo kiek mažiau, tačiau vilniečiai pasiuntė dar vieną tikslų smūgį, kai Markas Kardokas vienu lietimu sėkmingai "uždarė" skersą komandos draugo perdavimą. Bet iškart po to vilniečiai du kartus grubiai suklydo gynyboje, praleido du įvarčius ir į rungtynes įnešė truputį nervingumo. Nepaisant to, iki mačo pabaigos daugiau rimtų gaisrų nekilo, pavyko išlaikyti persvarą ir į sostinę parvežti tris taškus.

Kitos rungtynės Vyčių lauks ateinantį pirmadienį, kai Vilniaus Senvagės stadione bus susitinkama su jaunaisiais "Žalgirio" futbolininkais.

"Vilniaus Vytis": K. Čirba, T. Symulevič (89' A. Bukovskis), R. Juška, L. Valvonis, D. Malžinskas, J. Moroz, Leonardo, G. Paulauskas, P. Oiaran, A. Skuratovič (76' V. Ruzgas), M. Kardokas;

Įvarčiai: 27' J. Moroz, 40' D. Malžinskas, 55' Leonardo, 75' M. Kardokas (Vilniaus Vytis); 77', 78' Sheriff Mohammed (Kupiškis);

VilniausVytis pirmalyga futbolas
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.