Atlikėjas Krisitjonas Ribaitis pristato naują dainą „Žodžiai“

Atlikėjas Krisitjonas Ribaitis pristato naują dainą „Žodžiai“, nuotrauka-1

Dainų autorius ir atlikėjas Kristijonas Ribaitis pristato savo naujausią kūrinį ,,Žodžiai". Tai viena iš penkių būsimo EP ( angl. extended play - muzikinis albumas, kurį sudaro daugiau kūrinių nei single , tačiau mažiau, nei pilname albume) ,,Penki" dainų. Šiandien LRT OPUS eteryje ,,Žodžiai" suskambėjo pirmą kartą. Kiti EP kūriniai periodiškai pasirodys viešumoje.

,,Kūrybinis procesas galvoje vyksta nuolat. Kasdien eksperimentuoju, rašau tekstus, kuriu muziką, dienas leidžiu studijoje, ir, kai pajuntu, jog kūrinys gali išvysti dienos šviesą, dalinuosi juo su savo kūrybos gerbėjais. Daina ,,Žodžiai" yra būtent tai, prie ko dirbau pastaruosius mėnesius. Didelė padėka keliauja garso režisieriui Ignui Juzokui už patarimus ir garso suvedimą. Jis puikiai suprato kaip ši daina turėtų skambėti, - po premjeros LRT OPUS laidoje mintimis dalinosi Kristijonas, - šioje dainoje norėjau atskleisti tai, kaip žmonės vietoj to, kad pasakytų kažką tiesiogiai, bando apeiti esamą situaciją aplinkui. Dainoje vystau atviro kalbėjimosi tarp žmonių stokos temą”, - tęsia Kristijonas.

2016 m. Kristijonui Ribaičiui buvo įteikta 9-oji Sauliaus Mykolaičio premija. 2017 m. pavasarį dainų autorius ir atlikėjas pristatė debiutinį albumą ,,Vakar buvo rytoj", kuriame skamba dvylika autorinių kūrinių. Tais pačiais metais Kristijonas pristatė muzikinį klipą ,,Aistės daina":

KristijonasRibaitis Žodžiai muzika
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.