Festivalyje „Summer in the City“ – elektroninės muzikos kūrėjas iš Vokietijos Aparde

Pildosi rugjūčio 2-ąją Vilniuje vyksiančios vienos dienos elektroninės muzikos festivalio „Summer in the City“ programa. Prie elektronikos dueto iš Islandijos „Kiasmos“ jungiasi vokiečių elektroninės muzikos kūrėjas Aparde.

Netikėti, jausmingi, bet toli gražu ne melancholiškijo kūriniai ausis patraukia įdomiais sąskambiais ir originaliomis kompozicijomis.

Po elektroninės ir techno muzikos kūrėjo bei prodiuserio Apardeslapyvardžiu slypi vokietis Paulas Camillo Rachelis. Užaugęs mažame Vokietijos miestelyje prie Baltijos jūros, toli nuo elektroninės muzikos, kurią kuria šiandien, Apardepirmiausia išmoko groti įvairiais instrumentais, išbandė save ne tik kaip muzikantą, bet ir vokalistąnet keliose muzikos grupėse, kol galiausiai atrado elektroniką.

Įvairialypė muzikinė patirtis jam leido į muzikos kūrybą žvelgti plačiai ir be išankstinių nusistatymų, todėl šiandien jo kūriniai kuria neįprastą, stiprų ir prikaustantį kontrastą tarp ritmingų ir švelnių atmosfesrinių skambesių.

Vienos dienos elektroninės muzikos miesto festivalis „Summer in the City“ vyks jau trečią kartą. Jis ir šiemet žada kelias muzikos scenos, rinktinius elektroninės muzikos atlikėjus ir vasarišką atmosferą industrinėje aplinkoje.

Anksčiau šiame festivalyje yra grojusios tokios žvaigždėskaip Róisín Murphy ir „Röyksopp“. Šiemet „Summer in the City“ vyks menų fabriko „Loftas“ teritorijoje Vilniuje.

aparde summerinthecity vilnius koncertas festivalis
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.