Ką šią savaitę veikti Vilniuje? (29-oji savaitė)

Renginių Vilniuje netrūksta. Kad nepasiklystumėte tarp jų įvairovės ir nepraleistumėte geriausių bei įdomiausių, pristatome portalo vilniuje.info šios savaitės renginių Vilniuje rekomendacijas.

1. MTBF mokyklėlė #6. Pats sau meistras!

Ką šią savaitę veikti Vilniuje? (29-oji savaitė), nuotrauka-1

Liepos 18 dieną, trečiadienį, Kalnų dviračių (MTB) sporto federacija ir PROSPORT.LT kviečia jau į šeštąją šiais metais #MTBF MTB (kalnų dviračių) mokyklėlės treniruotę!

Kur? Liepyno g. 2

Kada? Liepos 18 d. 18 val.

2. Saulės Jėgainė: Mesijus / Vilniaus Energija

Ką šią savaitę veikti Vilniuje? (29-oji savaitė), nuotrauka-2

Jau liepos 18 dieną Saulės Jėgainėje dalinsimės ypatinga ir kiek netikėta – Vilniaus energija ! Avangardinio repo ir elektroninės muzikos balsas Žygimantas Kudirka – Mesijus bendradarbiauja su eksperimentinio džiazo ir elektroninės muzikos kūrėju Adu Gecevičiumi bei išraiškingo vizualaus meno kūrėja Asta Ostrovskaja. Naujasis jų muzikinis projektas vadinasi „Vilniaus energija“. Tai – įtakos grupė, kuri administruoja elektroninę muziką Vilniaus mieste. Pasinaudojusi teisinėmis spragomis, ši kūrėjų grupė oficialiai užregistravo žymios Lietuvos energetikos korporacijos pavadinimą ir dabar jį naudoja savo kūrybiniams tikslams. Žinoma, terasoje taip pat kursime grilių, o iki koncerto pradžios muzikos energija rūpinsis Audrius Kaštonas! Pradžia 20 val., renginys nemokamas.

Kur? Saulės Jėgainė, Kauno g. 5

Kada? Liepos 18 d. 20 val.

3. Kostas Smoriginas. Geriausios dainos | Vilnius

Ką šią savaitę veikti Vilniuje? (29-oji savaitė), nuotrauka-3

į Vilniaus mokytojų namų kiemelio vasaros terasą grįžta dainuojantis aktorius Kostas Smoriginas. kuris po ilgos pertraukos surengs išskirtinį koncertą. Jo atnaujintoje dainų programoje skambės geriausi, publikos pamėgti kūriniai. Scenoje K. Smoriginui pritars ištikimas bendražygis, jo dainų aranžuotojas, kompozitorius Audrius Balsys ir naujai prisijungęs gitaros virtuozas Martynas Kuliavas. Daugiau apie renginį.

Kur? Vasaros terasa

Kada? Liepos 18 d. 19 val.

4. Nemokama Fechtavimo Treniruotė

Ką šią savaitę veikti Vilniuje? (29-oji savaitė), nuotrauka-4

Po sėkmingų dviejų vasaros sezonų, socialinis projektas „Vasara su špaga“ sugrįžtą į Vingio parką. Šiais metais kartu su Fechtavimo akademija kviečiame visus norinčius susipažinti ir išbandyti fechtavimo sportą, sudalyvauti nemokomose treniruotėse. Treniruočių metu pabandysime įsijausti į tikrąjį fechtuotojo vaidmenį ir sudalyvauti dvikovoje. • 18.00 – 19.00 val. Treniruotė vaikams. Treniruotėje kviečiame dalyvauti vaikus nuo 7 metų norinčius nuo rudens pradėti lankyti fechtavimo treniruotes. Treniruotės metu tėveliams atsakysime visus rūpimus klausimus. • 18.30 – 20.00 val. Treniruotė suaugusiems. PS. Dėl orų gali keistis treniruotės vieta.

Kur? Vingio parkas

Kada? Liepos 19 d. 18 val.

5. UEFA Europos lyga. FK „Žalgiris“ – „KI Klaksvik“ (Farerų salos)

Ką šią savaitę veikti Vilniuje? (29-oji savaitė), nuotrauka-5

Po ketverių metų pertraukos į UEFA Europos lygos varžybų verpetus neriantis „Žalgiris“ pirmame atrankos etape susitinka su Farerų salų vicečempionais „KI Klaksvik“. varžovų klubas per savo ilgametę istoriją 17 kartų tapo Farerų salų čempionu, 6 kartus iškovojo šalies taurę. 2016 ir 2017 m. Klaksviko komanda Farerų salų pirmenybėse užėmė antrą vietą ir pelnė galimybę išmėginti jėgas UEFA Europos lygos varžybose.

Kur? LFF stadionas

Kada? Liepos 19 d. 20 val.

6. MIDSUMMER Vilnius: LOW AIR „Šventasis pavasaris“

Ką šią savaitę veikti Vilniuje? (29-oji savaitė), nuotrauka-6

Valdovų rūmų kieme judesio magiją paskleis Vilniaus miesto šokio teatras LOW AIR. Festivalyje „Midsummer Vilnius“ nūdienos vertybių aktualijas, jų virsmą ir kaitą šokio išraiška perteiks kūrybinis choreografų duetas Airida Gudaitė ir Laurynas Žakevičius. Jie pristatys modernią klasikinio baleto „Šventasis pavasaris“ versiją, suvienydami klasikos, šiuolaikinio ir gatvės šokio elementus. Daugiau informacijos.

Kur? Valdovų rūmai

Kada? Liepos 19 d. 19.30 val.

7. Tove Lo - VU Botanikos sode

Ką šią savaitę veikti Vilniuje? (29-oji savaitė), nuotrauka-7

Neįtikėtina, bet tiesa: gausybės superhitų autorė, „liūdniausia mergina Švedijoje“, „Auksinio gaublio“ ir „Grammy“ nominantė Tove Lo šią vasarą apsilankys Lietuvoje. Šios pirmo ryškumo žvaigždės dainos liepos 19 d. skambės ne kur kitur, o jaukioje VU Botanikos sodo aplinkoje. Gerų koncertų tąsa ir tiesiog privalomas planas šiai vasarai. Daugiau informacijos.

Kur? Karėnų g. 43

Kada? Liepos 19 d. 20 val.

8. Midsummer Vilnius: G&G Sindikatas

Ši vasara „Midsummer Vilnius“ ypatinga - pirmą kartą festivalio metu Valdovų rūmų kiemą drebins hiphop'o muzikos ritmai apvilkti į kitokį, neįprasto skambesio „rūbą“. Liepos 20 d. išskirtinį koncertą surengs Lietuvos hiphop'o muzikos lyderiai „G&G Sindikatas“ su projektu „Unplugged“, kurio metu kartu scenoje pasirodys net kelios dešimtys muzikantų, tarp kurių styginių kvartetas, pučiamieji, choras ir kiti.

Kur? Valdovų rūmai

Kada? Liepos 20 d. 19 val.

9. ABUDU | Vasaros Terasa

Ką šią savaitę veikti Vilniuje? (29-oji savaitė), nuotrauka-8

šis koncertas – geriausia proga vieniems kitus pajusti, leisti mums įeiti į jus, išgyventi šitą įvykį kartu ir tiesiog sprogti. tai svarbiausias mūsų vasaros koncertas. whoop A B U D U ~~~~~~~ Abudu – viena iš ryškiausių pastarųjų metų Lietuvos alternatyvos grupių. Gaivališką energiją taškantys scenoje, jėga alsuojančiais kūriniais ši grupė nuneša klausytoją į nematytas pievas, kuriose esi laisvas ir kartu priverčia kiekvieną išgirsti tikrąjį savo sielos balsą. ~~~~~~~ Kultūrinis mokestis / 3 EUR Vartai / 19:00 Abudu / 20:00

Kur? Vasaaros terasa

Kada? Liepos 19 d. 19 val.

10. Žalieji ežerai - romantikos vakaras

Ką šią savaitę veikti Vilniuje? (29-oji savaitė), nuotrauka-9

Akustinis gitaros ir saksofono muzikos pasirodymas ežere! Visiems romantikams! Laukia jaukus ir šiltas vakaras. Gitara: Dziugas Juzenas Instagram: http://instagram.com/dziugasjuzenas Saksofonas: Jonas Sikorskis Music instagram: https://www.instagram.com/jonas.sikorskis/ ...ir akustiškai ant vandens: https://www.youtube.com/watch?v=NrUIAcMnEZI

p.s. pasirodymas vyks žaliuosuose ežeruose ant vandens, toje pusėje, kur galima išsinuomoti valtis, plaustus ir pan. (ežero kilpoje).

Kur? Žalieji ežerai

Kada? Liepos 19 d. 20 val.

11. Šeimų pasakų festivalis 2018

Ką šią savaitę veikti Vilniuje? (29-oji savaitė), nuotrauka-10

Šeimų pasakų festivalis kviečia visus vaikus pasakas kurti, jas iliustruoti ir išgirsti! Kiekviena pasaka vaikui - tarsi enciklopedija, dovanojanti neįkainojamas žinias ir supratimą apie supantį pasaulį! Ne tik pasakų kūryba, bet ir šeimos buvimas draugėje – tai yra dvi pagrindinės šio festivalio vertybės. Daugiau informacijos.

Kur? Baltasis tiltas.

Kada? Liepos 22 d. 11-18 val.

12. Apsilankymas japoniškame sode su šaltiniu SEI SHIN En

Ką šią savaitę veikti Vilniuje? (29-oji savaitė), nuotrauka-11

Kviečiame sekmadieniais nuo 11 iki 16 val. pasivaikščioti po Japonišką sodą su šaltiniu SEI SHIN En ("Tyros širdies"), pasėdėti pavėsinėje ir pasigėrėti šaltiniu ir jo čiurlenimu, augalais ir paukščiukų čiulbėjimu. Įėjimas nemokamas, bet būsime dėkingi už paramą sodui, kuri bus skirta sodo priežiūrai.

Kur? T. Kosčiuškos g. 26

Kada? Liepos 22 d. 11 val.

renginiai Vilniuje savaitėsrenginiai kąveiktiVilniuje
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.