Kairėnų vasaros festivalio koncerte - Rafailas Karpis ir ,,Baltos varnos"

Baltos varnos, vilniuje.info
Baltos varnos

2018 m. rugpjūčio mėn. 05 d. 19 val. į Kairėnų vasaros festivalio VU Botanikos sode sceną lips vienas ryškiausių operos solistų Lietuvoje – tenoras Rafailas Karpis. Charizmatiškasis atlikėjas kartu su pianistu Feliksu Zakrevskiu atliks kūrinius iš XX a. pradžios bei vidurio amerikiečių kompozitorių miuziklų ir kino filmų. Skambės tokie kūriniai kaip ,,Moon River” iš filmo ,,Pusryčiai pas Tifanį”, taip pat kūriniai iš miuziklų “Mano puikioji ledi” ir “Smaragdo miesto burtininkas”.

Pirmą kartą festivalyje dalyvausiantis operos solistas muzikinį kelią pradėjo berniukų ir jaunuolių chore ,,Ąžuoliukas”, vėliau tapo ,,Dainų dainelės” laureatu. Dainavimo mokėsi Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje pas a.a. profesorių Virgilijų Noreiką. 2008 m. Rafailas gavo ,,Operos švyturio” apdovanojimą ir buvo paskelbtas metų operos viltimi. Tenoras bendradarbiauja su Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru, dirba Lietuvos Nacionaliniame operos ir baleto teatre, dainuoja ,,Bohemiečių” trupės spektakliuose, Pažaislio, Tytuvėnų festivaliuose, dalyvauja įvairiuose projektuose. Solistas koncertavo Suomijoje, Švedijoje, JAV, Prancūzijoje, Izraelyje, Ispanijoje, Kinijoje. Savo repertuare turi dainų ir jidiš kalba.

Kairėnų vasaros festivalio koncerte -  Rafailas Karpis ir ,,Baltos varnos" , nuotrauka-1

Talentingas ir žavus pianistas Feliksas Zakrevskis muzikos gurmanams yra žinomas kaip argentinietiškojo tango ambasadoriais Lietuvoje tituluojamo ansamblio ,, 4Tango” narys. Dalyvauja muzikiniuose projektuose su Ieva Prudnikovaite, Neda Malūnavičiūte, Česlovu Gabaliu ir Jeronimu Miliumi bei kitais Lietuvos ir užsienio atlikėjais.

Koncerto pradžioje pasirodys publikos simpatijas po televizijos laidos ,,Du balsai - viena širdis” pelniusios ir iš miuziklo ,,Eglė – žalčių karalienė” pažįstamos sesės-dvynės Milda ir Teresė Andrijauskaitės (dar žinomos kaip grupė ,,Baltos Varnos”).

Daugiau mieste vykstančių renginių galite rasti Vilniaus renginių gide

RafailasKarpis Baltosvarnos Kairėnųbotanikossodas Kairėnųmuzikosfestivalis
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.