Lietuvos policijos mokykloje mokslus baigė 118 kursantų

Lietuvos policijos mokykloje (toliau – LPM) baigėsi dar vieni mokslo metai – šiandien sėkmingai mokslus baigė 118 kursantų, kurie jau netrukus papildys policijos gretas. LPM kaip ir kitos mokymosi įstaigos nelaužė tradicijų, todėl mokslų baigimą vainikavo diplomų įteikimo šventė, kuri vyko LPM didžiojoje salėje.

Lietuvos policijos mokykloje mokslus baigė 118 kursantų, nuotrauka-1

Per šiuos mokslo metus kursantai patyrė daug ko: ne kartą dėstytojai juos „nuvarė nuo kojų“, kad po paskaitų norėjosi tik vieno dalyko – griūti į lovą ir gerai išsimiegoti. Buvo ir džiaugsmo ašarų, kuomet pirmą kartą sėkmingai pavyko atlikti taktikos užduotį, netrūko ir nusivylimo, pykčio, kai nesisekė profesiniai dalykai. Tačiau šiandien šventiškai apsirengę kursantai viską prisiminė plačiai besišypsodami – juk visi jų išgyvenimai ir įspūdžiai atvedė juos ten, kur yra dabar.

Pasveikinti jaunųjų pareigūnų ir pasidžiaugti jų švente į LPM atvyko ir gausus būrys garbingų svečių: Lietuvos Respublikos Vidaus reikalų ministras (toliau – VRM) Eimutis Misiūnas, VRM viceministras Česlovas Mulma, Lietuvos policijos generalinio komisaro pavaduotojas Rimantas Bobinas, Kauno rajono mero pavaduotojas Paulius Visockas, LPM kolektyvas, kursantų tėveliai ir kiti garbingi svečiai.

Prasidėjus oficialiai šventės daliai kursantai su nekantrumu laukė, kuomet jiems bus įteikti mokslų baigimo diplomai. LPM profesinio mokymo diplomus, liudijančius apie įgytą policininko kvalifikaciją bei LPM baigimo ženklus pareigūnams įteikė Vidaus reikalų ministras E. Misiūnas, generalinio komisaro pavaduotojas R. Bobinas ir LPM viršininkas Algirdas Kaminskas.

Po šios ceremonijos visus kursantus pasveikino VRM ministras ir generalinio komisaro pavaduotojas R. Bobinas.

„Įteikdamas jums diplomus pats prisiminiau dieną, kuomet baigiau policijos akademiją. Šiandien šioje salėje tiek pat daug džiaugsmo, teigiamų emocijų ir prisiminimų. Jūs pasirinkote sunkią ir atsakingą tarnybą, todėl dažnai teks susidurti su sunkumais, ne visada būsite įvertinti už jūsų atliktą darbą. Tačiau matau, kad esate motyvuoti, ryžtingi, tad tikiu, kad esate pasiruošę. Linkiu jums saugios ir ramios tarnybos“, – sakė VRM ministras E. Misiūnas.

Generalinio komisaro pavaduotojas R. Bobinas kalbėdamas priminė kursantams, jog šiandien jie baigė tik vieną savo gyvenimo etapą, mokslus, o dabar jau laukia sunkus darbas – tarnyba žmonėms.

„Netrukus jus papildysite policijos gretas, tapsite viešais asmenimis, todėl prarasite dalį savo privataus gyvenimo. Bet nepamirškite, kad įgysite teisių ir pareigų Lietuvos žmonėms, o tai ir garbė, ir galimybės. Jūs esate Lietuvos policijos ateitis, todėl linkiu jums sėkmės“, – linkėjo R. Bobinas.

LPM vadovas A. Kaminskas kreipdamasis į kursantus ir visus šventės svečius pabrėžė, kad mokyklai yra svarbiausios dvi datos metuose: rugsėjo 1-oji, kuomet kursantai pradeda mokslu, ir diplomų įteikimo šventė.

„Tarp šių švenčių yra ilgas laiko tarpas, kurio metu kursantų laukia įtemptas darbas. Labai jumis didžiuojuosi ir jūsų pasiekimais. Šių metų kursantų laidos pažangumas siekė net 8 balus. Mokslus jūs jau baigėte, tad jūsų ateitis ir sėkmė tarnyboje yra jūsų pačių rankose. Jeigu tarnausite iš visos širdies, bus ir sėkmė, ir žmonių padėka“, – kursantus sveikino A. Kaminskas.

Pasibaigus šventei visus kursantus pasveikino ir palaimino sesuo Fausta.

Lietuvos policija
policijosmokykla kursantai mokslometai
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.